Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było już z 3 razy :D
36
Pragnę wspomnieć, że Suarez strzelił wczoraj bramkę głową z 15 metra. Nie zdarza się to często :D
0
I tak uważam, że powinien tą zmianę zrobić 10min wcześniej, ale liczy się wynik końcowy, więc nie ma co narzekać
0
Jeśli Dembele ogarnie dupsko i zacznie pracować to nie ma się co martwić o prawą strone, natomiast bardzo liczę też na Malcoma, że zagra w najbliższym meczu Copa del Rey pełne 90 minut i pokaże się z dobrej strony.
0
quality 360p watafak ?
0
No tak, ale jakby porównać Bayern 2012 a 2013 to była duża różnica.
0
wydaje mi sie ze w 2011 i obrona w 2012 byla bliżej. Poprzeczka nas pokonała,a jestem pewien, że finał byśmy wygrali z palcem w czterech literach bo wtedy Bayern był jeszcze słaby.
0
Oczywiście, ale szukanie przyczyny na siłę jest śmieszne. Zagrali piach i tyle.
3
reddit soccer streams
2
Myślę, że za bardzo się przyzwyczaili. Zobacz pierwszy sezon za kadencji Enrique, wtedy ciężar na siebie brało całe MSN z pomocą drugiej linii.
1
Tyle, że ja jestem neutralny i się nie wypowiadam, tylko czytam :P
najlepsze jest jak się usprawiedliwiają, że z Ronaldo by było inaczej, a nie pamiętają jak z grzmotem w składzie dostawali 5-0, 4-0 i 3-0.
0
ja tam wchodze, chociazby zeby poczytac komentarze i tych wspanialych taktyków w komentarzach, biere popcorn i milo spedzam czas
0
na szczęście Ernest zareagował w prawidłowy sposób, wpuszczając Semedo za Rafinhę.
0
Wiesz, mozesz sie smiac, ale ten superpuchar to jest sam poczatek sezonu wiec wszystko sie moze wtedy stac, np to ze pilkarze są jeszcze na wakacjach dosłownie i w przenosni
0
dokladnie tak, dlatego napisalem manitka :D
6
"To mnie nie dotyczy. Znam go jednak i mam nadzieję, że będzie mógł pozostać na stanowisku" - Geri ti ti ti :D
1
sorry, o 22.40 jest retransmisja dzisiejszej manitki
0
Do tego Eleven 1, dziś w nocy o 2 i jutro o 14.00 :)
0
Dzisiaj Eleven 2, o 22:40 jest powtórka
0
po premierze będzie jeszcze mnóstwo update'ów jak co roku zresztą
34
Może to jest jakiś objaw choroby psychicznej, bo dzisiaj przy wyniku 5-1 krzyczałem "dawajcie szybko piłke na środek i gramy dalej bo czas leci"
18
Po prostu nie dodałeś w historii realu madryt, to wszystko wyjaśnia
5
najlepsze: reakcja na chwilowy powrót do meczu realu
2
Oglądam klasyk a narzeczona przychodzi i się mnie pyta czy ładna torebka, no litości ludzie...
0
Wolski lepszy, ale nie posiadam c+ bo mnie wydymali, więc eleven.
0
Pekao SA polecam, mam konto za free do 30 roku życia.
0
Ciężko stwierdzić i wybrać tą najpiękniejszą, na pewno Messi vs Getafe, Ronaldinho vs Villarreal, Ronaldinho vs Atletico, Rivaldo vs Valencia, Ronaldo vs Compostela.
0
Tzn bardziej mi chodzi o napis sponsora, który jest nadrukowany.
1
Macie jakieś sprawdzone pomysły na pranie koszulek meczowych? kupiłem na Camp Nou jedną za 85 euro i nie chciałbym żeby szlag ją trafił po 3 praniach.
1
Rambla zawsze prawdę Ci powie, dzieki :D
wole sie zwrocic z problemem tutaj niż pytać po znajomych