- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Comentateiro
1
@Karol145 Trochę racji jest w tym co piszesz. Gdyby pisowców i konfederatów deportować za... » Czytaj dalej
162 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
0
Dziwnie to napisać ale bez Messiego nasza gra wygląda lepiej jeżeli chodzi o grę zespołową. Posiadanie takiego gracza niewątpliwie jest wielkim plusem i nie raz nam wygrywał mecze w pojedynkę, ale przy nim inni gracze nie biorą ciężaru gry na siebie. Jak myślicie czym jest to spowodowane? Czy to sam Messi ich tak ogranicza? Czy piłkarze nie widzą już innej możliwości niż oddanie piłki do Messiego? Czy to taktyka trenera?
2
@patyson Myślę, że za bardzo się przyzwyczaili. Zobacz pierwszy sezon za kadencji Enrique, wtedy ciężar na siebie brało całe MSN z pomocą drugiej linii.
2
@patyson Nikt nie ma w Barcelonie lepszego ostatniego podania i strzału od Messiego, dlatego grając do niego szansę na zdobycie bramki są większe. Co nie zmienia faktu, że i tak za dużo grają do Leo moim zdaniem.
0
@patyson Mój dobry kumpel, kibic Liverpoolu, powiedział, że w końcu widział Suareza takiego jakiego znał z gry w Anglii :) Nieograniczony w żaden sposób, który za wszelką cenę chce pociągnąć drużynę do bramek! I faktycznie, często moim zdaniem na siłę szukał Leo, gdzie mógł kończyć indywidualnie. Aczkolwiek osobiście wolę ich współpracę, miód dla oczu gdy razem się cieszą z gry dwójkowej :)