0

Miodowe lata to sztosik, ale dla mnie np. 13 Posterunek to był top1 tamtych lat :D

1

Kup dysk ssd i zamontuj do niego.

12

Teraz była kłótnia o karnego :D

0

Ale w lidze nie zaznalismy tam zwyciestwa od blisko 10 lat.

0

ta :D na to sie zanosi

53

Cavani chciał strzelać wolnego, ale Alves zabrał mu piłke i oddał Neymarowi, niezły kabaret w tym P$G

1

jest taka jedna walka w filmie pt. "Droga Smoka". Chuck Norris vs Bruce Lee. Dostał tam niezłe baty od Bruce'a, a przecież był mistrzem sztuk walki.

0

Realowi wróciło szczęście z poprzedniego sezonu ;d

0

Multikino chyba odpada, prawda? tam tylko faza pucharowa była z tego co pamiętam..

0

Ktoś wie gdzie obejrzę meczyk z Juventusem w Łodzi?

7

Jakby Messi nie przedłużył kontraktu to by Neymar został przecież:D

0

Jakieś puby/miejsca gdzie można obejrzeć jutrzejsze El Clasico w okolicach Włocławka/Torunia?

0

Real staje się hegemonem niestety przez bierną postawę Barcelony, na szczęście w bezpośrednich pojedynkach pokazujemy im gdzie ich miejsce, no ale ostatnio trofea wygrywają oni..

1

Różnica jest taka, że nawet ze słabą pomocą lejemy Real, więc co będzie jak wzmocnimy drugą linię... :)

2

Chcialbym zobaczyc nawalonych o 1 w nocy Ronaldinho z Messim i Alvesem np :D

1

kurde, wtedy wyszli triplete Ronaldinho-Eto'o-Messi i chyba Henry wszedł za Messiego wtedy, więc raczej to nie ten przypadek. Ale byłem blisko :D

0

ja coś kojarzę...czekaj, wyjazdowy mecz z Racingiem w lidze 2007/2008? albo coś pomyliłem

0

ta foteczka jest z meczu z VfB Stuttgart w fazie grupowej LM (2:0) :)

0

3 bramki krisztjanu dali, nieźle :D

0

Jaki zarząd taka szkółka, za Laporty to było nie do pomyślenia.

0

Sprawa wygląda w ten sposób, że z kolejnymi latami Messi stanie się typowym środkowym pomocnikiem i nadal będzie mógł być kluczowy. Do magicznych piłek nie potrzeba kondycji 25 latka.

0

Ktoś wie może jak będą wyglądały w tym sezonie stroje przedmeczowe ? Chodzi mi o te polóweczki, które mieli dotychczas np w drodze na lotnisko lub na stadion.

0

Mówią, że Real jest obecnie najlepszy od 2002 roku, a i tak ich lejemy, więc nie jest tak źle.

0

Głównie to potrzebuję kilka meczów, najlepiej te najważniejsze - z PSG, z Realem, Atletico, Manchester City, Alaves, prowadzę bar i chciałbym puszczać Barcę na TV z pena :D

0

pewny ten sklepik ?

15

Laporta wróć!

0

tam trzeba miec premke, a bez nic sie nie da pobrac :/

0

Skąd mogę ściągnąć całe mecze Barcelony z polskim lub angielskim komentarzem ?

12

ale było przez 20minut śmiesznie na stronie prześcieradeł, fajnie poczytać jak przy wyniku 0-2 zwalniają Zidane'a i zmieniają pół składu :D

0

prawy obrońca, środkowy pomocnik to priorytet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?