Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miodowe lata to sztosik, ale dla mnie np. 13 Posterunek to był top1 tamtych lat :D
1
Kup dysk ssd i zamontuj do niego.
12
Teraz była kłótnia o karnego :D
0
Ale w lidze nie zaznalismy tam zwyciestwa od blisko 10 lat.
0
ta :D na to sie zanosi
53
Cavani chciał strzelać wolnego, ale Alves zabrał mu piłke i oddał Neymarowi, niezły kabaret w tym P$G
1
jest taka jedna walka w filmie pt. "Droga Smoka". Chuck Norris vs Bruce Lee. Dostał tam niezłe baty od Bruce'a, a przecież był mistrzem sztuk walki.
0
Realowi wróciło szczęście z poprzedniego sezonu ;d
0
Multikino chyba odpada, prawda? tam tylko faza pucharowa była z tego co pamiętam..
0
Ktoś wie gdzie obejrzę meczyk z Juventusem w Łodzi?
7
Jakby Messi nie przedłużył kontraktu to by Neymar został przecież:D
0
Jakieś puby/miejsca gdzie można obejrzeć jutrzejsze El Clasico w okolicach Włocławka/Torunia?
0
Real staje się hegemonem niestety przez bierną postawę Barcelony, na szczęście w bezpośrednich pojedynkach pokazujemy im gdzie ich miejsce, no ale ostatnio trofea wygrywają oni..
1
Różnica jest taka, że nawet ze słabą pomocą lejemy Real, więc co będzie jak wzmocnimy drugą linię... :)
2
Chcialbym zobaczyc nawalonych o 1 w nocy Ronaldinho z Messim i Alvesem np :D
1
kurde, wtedy wyszli triplete Ronaldinho-Eto'o-Messi i chyba Henry wszedł za Messiego wtedy, więc raczej to nie ten przypadek. Ale byłem blisko :D
0
ja coś kojarzę...czekaj, wyjazdowy mecz z Racingiem w lidze 2007/2008? albo coś pomyliłem
0
ta foteczka jest z meczu z VfB Stuttgart w fazie grupowej LM (2:0) :)
0
3 bramki krisztjanu dali, nieźle :D
0
Jaki zarząd taka szkółka, za Laporty to było nie do pomyślenia.
0
Sprawa wygląda w ten sposób, że z kolejnymi latami Messi stanie się typowym środkowym pomocnikiem i nadal będzie mógł być kluczowy. Do magicznych piłek nie potrzeba kondycji 25 latka.
0
Ktoś wie może jak będą wyglądały w tym sezonie stroje przedmeczowe ? Chodzi mi o te polóweczki, które mieli dotychczas np w drodze na lotnisko lub na stadion.
0
Mówią, że Real jest obecnie najlepszy od 2002 roku, a i tak ich lejemy, więc nie jest tak źle.
0
Głównie to potrzebuję kilka meczów, najlepiej te najważniejsze - z PSG, z Realem, Atletico, Manchester City, Alaves, prowadzę bar i chciałbym puszczać Barcę na TV z pena :D
0
pewny ten sklepik ?
15
Laporta wróć!
0
tam trzeba miec premke, a bez nic sie nie da pobrac :/
0
Skąd mogę ściągnąć całe mecze Barcelony z polskim lub angielskim komentarzem ?
12
ale było przez 20minut śmiesznie na stronie prześcieradeł, fajnie poczytać jak przy wyniku 0-2 zwalniają Zidane'a i zmieniają pół składu :D
0
prawy obrońca, środkowy pomocnik to priorytet.