Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wolę Mirosławskiego niż Święcickiego, który gdyby tylko miał okazję to pewnie by wszedł po palcu w dupę Ronaldo.
1
Mimo, że bramka to czysty przypadek to Real dziś gra odziwo bardzo dobrze.
0
Ale my częściej i zdecydowaniej :)
0
Jakoś w najważniejszych meczach im się udawało, więc chyba potrafią.
1
Real potrafi grać z Atletico, Atletico potrafi grać z nami, a my potrafimy grać z Realem (nie wliczam ostatniego El Classico, bo ewidentnie po bramce Pique nasi usiedli).
0
W klasyku sobie odbijemy.
0
czeko czeko czeko LADA
4
Nie mogę patrzeć na te wrzutki, one są dzisiaj gorsze niż za czasów Alvesa.
0
Sędziowanie w Hiszpanii poziom gorszy niż w polskiej ekstraklapie
0
To było piękne Ney, ale nadal 0-0 więc ....
0
Wścieknę się jak dziś Atletico pyknie Real, a my frajersko stracimy punkty. Ale LE potrafi zrobić to "coś" podczas przerwy w szatni. Oby dziś też to miało miejsce.
0
na playerze mozesz ogladac nawet na telefonie :)
0
Kup sobie na playerze albo oficjalnej stronie eleven pakiet...na cały sezon kosztuje niecałe 100zl lub 15zł na miesiąc...jakość HD i nie tnie.
1
wolę te znaczki niż QATAR
0
Leo zagrał popisowe zawody to i Argentyna całkiem dobrze wypadła.
0
ma ktoś link do drugiej asysty Leo bo mi się zasnęło w 70 minucie ? :D
2
A dlaczego nie? Dzisiaj są przeciwnikami
5
Messi do sędziego : Panie daj Pan spokój widzisz co się dzieje
0
Obrona Barcy w obecnej formie to profesorowie na tle obrony Argentyny
0
50 brameczek już uzbieral.
0
Mało tego wygrał LM
3
Biedny Messi. Brawo Neymar.
0
Działa na telefonie na androidzie. Wystarczy ściągnąć apke player.pl
0
Neymar Masche Alves Messi, ten mecz trzeba obejrzeć, oby bez kontuzji!!
5
"Si el Balón de Oro se diera al mejor jugador del mundo, Leo Messi lo tendría que haber ganado cada año desde el 2009. Otro nivel." Post Pique sprzed 20min :D
2
Masche dzisiaj jak tasak
1
Podobają mi się te anegdoty Mirosławskiego, na prawdę są ciekawe, nie to co inne komentarze...
0
Leo jak dzisiaj trawę gryzie :D
1
ja akurat w meczach Barcy nigdy nie chodzę do klopa w jego trakcie, biorę sobię wiadro przed telewizor :D
1
Ależ mecz, ależ intensywność, dla takich chwil kocha się futbol!