0

wolę Mirosławskiego niż Święcickiego, który gdyby tylko miał okazję to pewnie by wszedł po palcu w dupę Ronaldo.

1

Mimo, że bramka to czysty przypadek to Real dziś gra odziwo bardzo dobrze.

0

Ale my częściej i zdecydowaniej :)

0

Jakoś w najważniejszych meczach im się udawało, więc chyba potrafią.

1

Real potrafi grać z Atletico, Atletico potrafi grać z nami, a my potrafimy grać z Realem (nie wliczam ostatniego El Classico, bo ewidentnie po bramce Pique nasi usiedli).

0

W klasyku sobie odbijemy.

0

czeko czeko czeko LADA

4

Nie mogę patrzeć na te wrzutki, one są dzisiaj gorsze niż za czasów Alvesa.

0

Sędziowanie w Hiszpanii poziom gorszy niż w polskiej ekstraklapie

0

To było piękne Ney, ale nadal 0-0 więc ....

0

Wścieknę się jak dziś Atletico pyknie Real, a my frajersko stracimy punkty. Ale LE potrafi zrobić to "coś" podczas przerwy w szatni. Oby dziś też to miało miejsce.

0

na playerze mozesz ogladac nawet na telefonie :)

0

Kup sobie na playerze albo oficjalnej stronie eleven pakiet...na cały sezon kosztuje niecałe 100zl lub 15zł na miesiąc...jakość HD i nie tnie.

1

wolę te znaczki niż QATAR

0

Leo zagrał popisowe zawody to i Argentyna całkiem dobrze wypadła.

0

ma ktoś link do drugiej asysty Leo bo mi się zasnęło w 70 minucie ? :D

2

A dlaczego nie? Dzisiaj są przeciwnikami

5

Messi do sędziego : Panie daj Pan spokój widzisz co się dzieje

0

Obrona Barcy w obecnej formie to profesorowie na tle obrony Argentyny

0

50 brameczek już uzbieral.

0

Mało tego wygrał LM

3

Biedny Messi. Brawo Neymar.

0

Działa na telefonie na androidzie. Wystarczy ściągnąć apke player.pl

0

Neymar Masche Alves Messi, ten mecz trzeba obejrzeć, oby bez kontuzji!!

5

"Si el Balón de Oro se diera al mejor jugador del mundo, Leo Messi lo tendría que haber ganado cada año desde el 2009. Otro nivel." Post Pique sprzed 20min :D

2

Masche dzisiaj jak tasak

1

Podobają mi się te anegdoty Mirosławskiego, na prawdę są ciekawe, nie to co inne komentarze...

0

Leo jak dzisiaj trawę gryzie :D

1

ja akurat w meczach Barcy nigdy nie chodzę do klopa w jego trakcie, biorę sobię wiadro przed telewizor :D

1

Ależ mecz, ależ intensywność, dla takich chwil kocha się futbol!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?