Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale świetny mecz, dynamiczny. Akcja za akcją.
0
Dobrze, że strzelili mecz będzie ciekawszy :)
7
Neymar i Suarez z opaskami kapitana, pięknie to wygląda.
0
kup premium na futbolhd za 14 zl na miesiac, albo wykup sobie mecz za 4,92 smsem.
6
Ja, oczywiście musze jakąś kawę przytulić i zapałki w oczy
0
Ktoś wie czemu Masche nie jest nawet na ławce? Jakaś kontuzja?
0
Dzięki, już znalazłem polski.
0
dajcie jakis link do niezacinajacego sie streama...
0
też o tym pomyślałem, ale paskudnie to wygląda jak mam napisane QTAR :D
0
wie ktoś gdzie zamówię dobrą jakościowo koszulkę Barcy z nadrukiem ? Kupiłem rok temu na allegro za 150 zł i po kilku praniach schodzi mi napis QATAR AIRWAYS... jakiś konkretny i zaufany sklep mnie interesuje.
1
wszystko jasne, błąd w newsie, dzięki
0
Kiedy jest mecz Chile - Argentyna? w ostatnim newsie tutaj wyczytałem, że grają 24.03 o 0:30 więc za godzinę, natomiast na flashscore nie ma tego meczu nawet.
1
nie moge sluchac Szpaka juz..
2
Barca powinna się odwołać co do kartki Pique.
0
Kombinują co raz bardziej. Z mało istotnych rzeczy robią problemy, zaczyna mnie to drażnić. Trzeba zagrać na 100% i wsadzić im czwórkę
0
halo halo, ja po prostu włączyłem mecz akurat jak Sevilla strzeliła tą prawidłową bramkę, wcześniejszych sytuacji nie widziałem. A oskarżanie mnie o bycie visca dzieckiem jest żałosne, bo posiadam konto na tej stronie od ponad 1400 dni, a Barcelonie kibicuję od czasu jak Laporta został prezydentem.
1
2008 rok, półfinał LM Barcelona - Man Utd
4
złamany palec u ręki? Ljungberg grał kiedyś w finale z Barceloną ze złamaną ręką :D myślę, że to tylko wymówka, ale nawet lepiej bo odpocznie.
0
Ale ten Real dobry, he.
0
Powinno być 1-1 a jest 2-0, hiszpańscy sędziowie
1
Heheheheheheheh
0
Tak, to kibice Realu, aczkolwiek w Gran Derbi są odziwo bezstronni
0
Drugi albo trzeci i to tylko w tym sezonie. Pamiętam jeszcze jak w półfinale LM z Barceloną na Camp Nou tez nie trafił.
0
Nie mam pytań. Wake up BARCA
0
Ta Barca jest wielka, oblężenie przez Villarreal, jedno podanie i prawie 3-1. Szkoda, że Ney nie trafił.
1
żartujesz ? :D
0
Tym razem LE średnio trafił z tymi zmianami. Ciężko wejść w mecz komuś kto wchodzi w linię obrony.
0
mi juz dziala :)
0
Ja się zastanawiam po co Ci od nas wchodzą na stronę Realu i prowokują? wstyd mi za nich...potem wychodzimy na debili jako cules
1
Zacinki zależą również od serwera z którego wychodzi stream, jeśli jest przeciazony to lipa nawet net 100mb nie pomoże