0

Czyli Qatar wróci na koszulki? Muszę się pospieszyć z kupnem tej bez sponsora...

0

Teraz tylko czekać na jakiś wyjazd na CN! Wrzesień,pazdziernik mam nadzieję, że coś będzie wtedy.

0

topy nie topy, Neymar ma to coś, ten drugi nie, koniec tematu

0

porównywanie Neymara do Hazarda jest obrazą dla tego pierwszego, litości ludzie....

1

Gość, który miał swój udział w słynnej manicie :D

0

dziwne, wydaje mi sie, ze mimo iz jest on gburem to nie zrobil tego bez powodu

0

Pogba i Griezmann na ławce ciekawe ciekawe :D, mam nadzieję, że Umtiti wejdzie chociaż na chwilę.

0

z tego wszystkiego wybrałbym ZDF, ale niestety miejsce, w którym będę przebywał podczas meczu będzie takie, że będę miał dostęp tylko do TVP.

0

http://stream4.freehdsport.com/12.html angielski darmowy stream jakby ktoś chciał :)

0

tak myslalem, dzieki

0

obejrzy sie gdzies na necie???... kazdy stream przycina

0

http://soccer365.pw/ ps.php kto mi cos powie o tej stronie? mozna zaufac? 1,23zl za mecz, cos mi sie nie chce wierzyc...za tanio!

0

http://soccer365.pw/ps.php kto mi cos powie o tej stronie? mozna zaufac? 1,23zl za mecz, cos mi sie nie chce wierzyc...

0

http://soccer365.pw/ps.php kto mi coś powie o tej stronie? mozna wyslac sms ? 1,23zl za sms cos mi sie nie chce wierzyć...

1

Bardzo ładna bramka.

1

Da ktoś link na androida?

1

Wyobraźcie sobie jak pięknie będzie wyglądała ta koszulka tylko z logo nike, herbem klubowym i emblematem najlepszej drużyny świata, szkoda, że od grudnia przejmie bo Atletico, a nie zostanie u nas.

0

Przeczytałem Gonzalez Gonzalez, uff..

0

rekord Messiego wynosi 73 bramki :)

0

już to widzę :)

1

jesli ma ktos chwilke to dawajcie :D

0

Mówię o Lidze Mistrzów koleżko, nie ma Barcy więc dla mnie ten puchar się już nie liczy, to chyba świadczy o tym, że jestem wiernym kibicem? nazywasz mnie "kibicem" a pewnie noszę Barcę w sercu więcej niż Ty masz lat no ale cóż.

3

Dla mnie Liga Mistrzów się skończyła przedwczoraj, ten news jest zbędny. Bez Barcy to nie to samo, wracam we wrześniu.

1

student, student :D

5

Zjem swojego buta jak wygramy, proszę chcę zjeść swojego buta bo jestem GŁODNY

2

od 3 sezonow wszyscy tak piszą, daje sobie glowe uciac ze jakby byl korzystny wynik to bys tak nie napisal gimbie

0

LIO :DDDDDDDDDDDD

2

Busi i Masche zagrożeni absencją.

6

sto lat KUBAINIESTA

1

Jestem w stanie stwierdzić, że jeśli dziś awansujemy to wygramy LM. Atletico to najmocniejszy obecnie rywal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?