Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Qatar wróci na koszulki? Muszę się pospieszyć z kupnem tej bez sponsora...
0
Teraz tylko czekać na jakiś wyjazd na CN! Wrzesień,pazdziernik mam nadzieję, że coś będzie wtedy.
0
topy nie topy, Neymar ma to coś, ten drugi nie, koniec tematu
0
porównywanie Neymara do Hazarda jest obrazą dla tego pierwszego, litości ludzie....
1
Gość, który miał swój udział w słynnej manicie :D
0
0
Pogba i Griezmann na ławce ciekawe ciekawe :D, mam nadzieję, że Umtiti wejdzie chociaż na chwilę.
0
z tego wszystkiego wybrałbym ZDF, ale niestety miejsce, w którym będę przebywał podczas meczu będzie takie, że będę miał dostęp tylko do TVP.
0
http://stream4.freehdsport.com/12.html angielski darmowy stream jakby ktoś chciał :)
0
tak myslalem, dzieki
0
obejrzy sie gdzies na necie???... kazdy stream przycina
0
http://soccer365.pw/ ps.php kto mi cos powie o tej stronie? mozna zaufac? 1,23zl za mecz, cos mi sie nie chce wierzyc...za tanio!
0
http://soccer365.pw/ps.php kto mi cos powie o tej stronie? mozna zaufac? 1,23zl za mecz, cos mi sie nie chce wierzyc...
0
http://soccer365.pw/ps.php kto mi coś powie o tej stronie? mozna wyslac sms ? 1,23zl za sms cos mi sie nie chce wierzyć...
1
Bardzo ładna bramka.
1
Da ktoś link na androida?
1
Wyobraźcie sobie jak pięknie będzie wyglądała ta koszulka tylko z logo nike, herbem klubowym i emblematem najlepszej drużyny świata, szkoda, że od grudnia przejmie bo Atletico, a nie zostanie u nas.
0
Przeczytałem Gonzalez Gonzalez, uff..
0
rekord Messiego wynosi 73 bramki :)
0
już to widzę :)
1
0
Mówię o Lidze Mistrzów koleżko, nie ma Barcy więc dla mnie ten puchar się już nie liczy, to chyba świadczy o tym, że jestem wiernym kibicem? nazywasz mnie "kibicem" a pewnie noszę Barcę w sercu więcej niż Ty masz lat no ale cóż.
3
Dla mnie Liga Mistrzów się skończyła przedwczoraj, ten news jest zbędny. Bez Barcy to nie to samo, wracam we wrześniu.
1
student, student :D
5
Zjem swojego buta jak wygramy, proszę chcę zjeść swojego buta bo jestem GŁODNY
2
od 3 sezonow wszyscy tak piszą, daje sobie glowe uciac ze jakby byl korzystny wynik to bys tak nie napisal gimbie
0
LIO :DDDDDDDDDDDD
2
Busi i Masche zagrożeni absencją.
6
sto lat KUBAINIESTA
1
Jestem w stanie stwierdzić, że jeśli dziś awansujemy to wygramy LM. Atletico to najmocniejszy obecnie rywal.