Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta, zauważyłem
0
Jeśli oglądasz po WiFi to się nie dziw
1
Ja mam 60 MB i super jakość, ani razu nie przycielo. Za 15zł oglądam la liga, premier league, serie A, ligę mistrzów i ligę europejską.
0
Dwóch stoperow Atletico ma już żółte kartki, nie wróży to dobrze
4
I spalony odgwizdany, a nie było. W tej lidze powinni sedziowac angielscy arbitrzy...
0
wlasnie, podaj link!
0
Niech powtórzą karnego z Celtą, tylko teraz najbliżej piłki niech będzie Masche :D
1
O miejscu rozegrania danego finału LM dowiadujemy się 2 lata wcześniej więc :D...ale sierpień/wrzesień każdego roku byłby idealny dla wyboru miejsca finału CdR
2
Koszulka bez reklamy, ach to byłoby piękne znów zobaczyć tylko herb Barcy i znaczek Nike. Niestety nierealne.
2
Nic nie rozumiesz, to od niego się wszystko zaczęło, ta radość, człowiek siadał przed telewizorem i jak Barca nawet przegrała to miał banana na twarzy, bo nie było meczu, w którym on zrobił coś normalnego. TO BYŁO NIENORMALNE wtedy, zagranie plecami, gość dostawał kosę i leżąc miał tak uśmiechniętą twarz, jakby wygrywał Ligę Mistrzów codziennie. Niestety to jest Brazylijczyk i trochę mu odbiło, odszedł z Barcy mając 28 lat - za wcześnie. Nigdy nie zapomnę tych pięciu lat. W jego ostatnim sezonie prosiłem Boga, żeby Ronnie wrócił wcześniej z melanżu i zagrał w kolejnym meczu :D Jego ostatnia bramka w barwach Barcy - przewrotka z Atletico, to jest bramka, której nigdy nie zapomnę. Nie wiem czemu, ale wtedy, jako 15~ letni dzieciak czułem, że jest to pożegnalny gol, godny króla futbolu.
0
Ma ktoś zdjęcie MSN bądź całego obecnego składu Barcy w fullhd?
0
Z Valencią gramy w środę o 20.00
0
Mogliby w końcu coś innego wybrać, dobrą opcją byłoby nowe San Mames (53 tys pojemnosci).
10
"Prezes Realu chce wykorzystać problemy finansowe rodziny Neymara i toczące się procesy sądowe. Oferty, jakie składa są kuszące, ale ostateczna decyzja należy do samych zainteresowanych."
chciałbym mieć takie problemy finansowe :D
1
Ciekawe czy już dziś je założy
0
tutaj macie skrót z dzisiaj z komentarzem Wolskiego/Orłowskiego :)
0
Messi nie zagra z powodu kolki nerkowej.
1
Dawać mi tu Chelsea, musimy wyrównać rachunki za 2012.
4
Ten remis wyjdzie im na dobre, uwierzcie mi.
0
Grali, w repce
0
Trolling - polecam wygooglowac, poczytać o co tak na prawdę chodzi Pique. To jest gra czysto psychologiczna. Lepiej nie być fair na konferencjach itp. niż na boisku.
1
każdy ma swoje wzloty i upadki, Barca też miała ciężko i to nie tak dawno:
1. śmierć Tito (wg mnie kluczowy czynnik słabych wyników 13/14)
2. problemy z transferem Neymara
3. problemy z podatkami Messiego
4. ban transferowy
5. kontuzje
na szczęście wszystko wraca na właściwe tory
3
Nie wiem czemu, ale skoro Messi został najlepszym zawodnikiem z La Liga to powinien też zostać najlepszym zawodnikiem z ameryki południowej, nie ma to sensu trochę :D
0
Busi warty tyle co Sterling czy Costa? haha BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ
za Bale'a nie dałbym 30 obecnie, śmiech na sali
15
Po przeczytaniu tytułu newsa już wsiadałem w samochód, ale potem zszedłem na ziemię i okazało się, że to sekcja koszykówki :D
7
Czemu? Jeśli ktoś nie ma kompleksów to odbierze to w żartobliwy sposób.
0
Boję się tylko jednego - zmęczenia Tridente, jakby nie było to też ludzie i to musi kiedyś nastąpić, dlatego potrzebny jest solidny zmiennik w ataku, a takim był Pedro w zeszłym sezonie.
1
i jeszcze miesiąc gry :D
0
Samper dopiero 6 minut na boisku, ale już jestem zajarany nim. Jest świetny.
6
Powinno być 4-0. Pierwsza bramka Messiego nie została uznana. Właśnie oglądam powtórkę, piłka była idealnie w tempo.