0

5 - 20 lipca coś takiego

0

Mój jezu :D

0

magic

0

Jeszcze nie oglądałem, ale strzelam, że wygrała asysta Iniesty i strzał głową Keity w meczy bodajże z Betisem (1 mecz półfinałowy CDR) :P

0

blaugrana74 - nie, będą grać w 'starych' z sezonu 2010/2011, które będą się różniły tylko napisem na środku klatki piersiowej "WEMBLEY...."

0

goodluck

0

Ten SportKlub jest żałosny, komentator mówi Dani Alvis..haha

0

Ja też nie będę mógł obejrzeć, ale nagram sobie i zabawię się po powrocie :)

0

2

0

drevis - 17 grudnia 12.00

0

ma ktoś może link do c+sport online ?

0

boze porownanie jakiegos drewna do Villi, kpina

0

musieli tak zrobić, bo wiecie - 1/8 się zbliża i presyjka :D

0

stifler111 nie do przejścia? pamiętasz co Ronaldinho z nim zrobił?:D

0



może nie na temat ale coś co was zainteresuje na pewno :)

0

fanfcb10 - nie mozesz powiedziec pare lat temu, ponieważ minęło nieco ponad 1,5 roku :P

0

a ja mam beke z ciebie i szkoda mi ludzi co dają sobie date urodzenia w nick

0

Pojadę jak będzie cieplej i rywal ciekawszy :-) Już zbieram kasę.

0

Powiem tak - Villa odpowiedział dwoma trafieniami z Sevillą na spekulacje Mourinho i mam nadzieję, że Barca da się ''sprowokować'' w dobrym tego słowa znaczeniu, a mianowicie - zagra swoje w GD.

0

damix100 - kanał 59 tylko, prawdopodobnie po skrótach jakoś o godzinie 0.30 będzie powtórka w NSPORT HD(60) ale nie jestem pewien

0

nuke - Inter gra dzisiaj.

0

Dla mnie prędzej Gyan niż Klose.

0

tradycyjnie Gran Derby w moje urodziny, oby sprawiły mi prezent.

0

h3h3h3

0

WKONCU

0

Do pieca z Ujfalusim :>

0

dobra VeB!

0

http://atdhe.net/24399/watch-atletico-madrid-vs-barcelona

dobra jakość, 0 ścinek, angielski komentarz

0

dośrodkowanie z rożnego Simao, przed Valdesa wbiegł R Garcia noi strącił mu piłke z przed rękawicy -.-

0

Ajj to powinna być brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?