Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 - 20 lipca coś takiego
0
Mój jezu :D
0
magic
0
Jeszcze nie oglądałem, ale strzelam, że wygrała asysta Iniesty i strzał głową Keity w meczy bodajże z Betisem (1 mecz półfinałowy CDR) :P
0
blaugrana74 - nie, będą grać w 'starych' z sezonu 2010/2011, które będą się różniły tylko napisem na środku klatki piersiowej "WEMBLEY...."
0
goodluck
0
Ten SportKlub jest żałosny, komentator mówi Dani Alvis..haha
0
Ja też nie będę mógł obejrzeć, ale nagram sobie i zabawię się po powrocie :)
0
2
0
drevis - 17 grudnia 12.00
0
ma ktoś może link do c+sport online ?
0
boze porownanie jakiegos drewna do Villi, kpina
0
musieli tak zrobić, bo wiecie - 1/8 się zbliża i presyjka :D
0
stifler111 nie do przejścia? pamiętasz co Ronaldinho z nim zrobił?:D
0
może nie na temat ale coś co was zainteresuje na pewno :)
0
fanfcb10 - nie mozesz powiedziec pare lat temu, ponieważ minęło nieco ponad 1,5 roku :P
0
a ja mam beke z ciebie i szkoda mi ludzi co dają sobie date urodzenia w nick
0
Pojadę jak będzie cieplej i rywal ciekawszy :-) Już zbieram kasę.
0
Powiem tak - Villa odpowiedział dwoma trafieniami z Sevillą na spekulacje Mourinho i mam nadzieję, że Barca da się ''sprowokować'' w dobrym tego słowa znaczeniu, a mianowicie - zagra swoje w GD.
0
damix100 - kanał 59 tylko, prawdopodobnie po skrótach jakoś o godzinie 0.30 będzie powtórka w NSPORT HD(60) ale nie jestem pewien
0
nuke - Inter gra dzisiaj.
0
Dla mnie prędzej Gyan niż Klose.
0
tradycyjnie Gran Derby w moje urodziny, oby sprawiły mi prezent.
0
h3h3h3
0
WKONCU
0
Do pieca z Ujfalusim :>
0
dobra VeB!
0
http://atdhe.net/24399/watch-atletico-madrid-vs-barcelona
dobra jakość, 0 ścinek, angielski komentarz
0
dośrodkowanie z rożnego Simao, przed Valdesa wbiegł R Garcia noi strącił mu piłke z przed rękawicy -.-
0
Ajj to powinna być brama