Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Maicon jest słaby, nie wiem co Dunga w nim widzi.
0
Messi puścił oczko Ronaldo przy powitaniu drużyn na boisku przed samym gwizdkiem sędziego, chyba chodziło o to, że Real przegra.
0
Madrid carbon, saluda al campeon!
0
jezeli odwolaja mecz to sie troszke zdenerwuje :
0
drewno.
0
ok
0
N
0
A P O K A L I P S A
BERNABEU NASZE!
0
moze pomyslicie nad wprowadzeniem relacji sms ?:> zarobilibyscie troszke :]
0
moze nie na temat ale kibice Realu juz sobie finał LM planują i z kim zagrają - a najprawdopodobniej bedzie to Chelsea.
heh :P:
0
hell998 to było bodajże w 1/8 finału Ligi Mistrzów w meczu rewanżowym z Celticem sezon 2007/2008 :)
0
Gabi > Dmitro
0
Może jestem natrętny, ale czy poprawną formą nie będzie ''Barca już w Valladolid'' ? Jeżeli się mylę, to poprawcie mnie. :)
0
Teraz go chwalicie, a jak przestanie strzelać to znowu będziecie go ''besztać z błotem''.
Brawo Roni!
0
Kolejne drewno, niech zostanie tam gdzie jest.
0
Świetny gest!
0
justFCB - głównie to oni grają piłką, nie licząc Xaviego i Andresa. Strata piłki(nie utrzymywanie się przy niej) równa się groźnym atakom ze strony przeciwnika.
Pozdrawiam :]
0
Tak gadacie, a nie daj boże przy fatalnej końcówce stracimy gola lub dwa to będziecie obwiniać Pepa o to, czemu zdjął Zlatana, Messiego?
0
Najlepszy piłkarz wszechczasów - Ronaldinho !
0
Liczę na Milan i zwycięstwo z ''Rossoneri'' 4-3 w dwumeczu, z czego trzy bramki dla Milanu strzela Ronaldinho :)
0
Bojan + Premiership
aha...
0
gala jest 1 grudnia, będzie gdzieś w polskiej stacji transmitowana?
nawet kodowanej?
0
nie wierze w to ;p
0
Giggs aha
Nie ma Alvesa aha
Alves > Maicon aha
0
Jestem na tak!
0
furion18 -> wyjdź
0
Do redakcji :
Bramka Ibry, serwer sendspace :
http://www.sendspace.com/file/7d4uln
0
Podziękować! Dobra robota Konradinho.
0
Dla mnie będzie najlepszy zawsze. Udowodnił to przez te dwa świetne sezony. Trzeci też nie był wcale dla niego nieudany, jedynie brak tytułów z reprezentacją jak i klubem. Wówczas strzelił 21 bramek. Mówię oczywiście o sezonie 2006/2007.
FORZA RONI!
0
Boi się jak ognia :)