0

Ale ten Maicon jest słaby, nie wiem co Dunga w nim widzi.

0

Messi puścił oczko Ronaldo przy powitaniu drużyn na boisku przed samym gwizdkiem sędziego, chyba chodziło o to, że Real przegra.

0

Madrid carbon, saluda al campeon!

0

jezeli odwolaja mecz to sie troszke zdenerwuje :

0

drewno.

0

ok

0

N

0

A P O K A L I P S A

BERNABEU NASZE!

0

moze pomyslicie nad wprowadzeniem relacji sms ?:> zarobilibyscie troszke :]

0

moze nie na temat ale kibice Realu juz sobie finał LM planują i z kim zagrają - a najprawdopodobniej bedzie to Chelsea.

heh :P:

0

hell998 to było bodajże w 1/8 finału Ligi Mistrzów w meczu rewanżowym z Celticem sezon 2007/2008 :)

0

Gabi > Dmitro

0

Może jestem natrętny, ale czy poprawną formą nie będzie ''Barca już w Valladolid'' ? Jeżeli się mylę, to poprawcie mnie. :)

0

Teraz go chwalicie, a jak przestanie strzelać to znowu będziecie go ''besztać z błotem''.

Brawo Roni!

0

Kolejne drewno, niech zostanie tam gdzie jest.

0

Świetny gest!

0

justFCB - głównie to oni grają piłką, nie licząc Xaviego i Andresa. Strata piłki(nie utrzymywanie się przy niej) równa się groźnym atakom ze strony przeciwnika.

Pozdrawiam :]

0

Tak gadacie, a nie daj boże przy fatalnej końcówce stracimy gola lub dwa to będziecie obwiniać Pepa o to, czemu zdjął Zlatana, Messiego?

0

Najlepszy piłkarz wszechczasów - Ronaldinho !

0

Liczę na Milan i zwycięstwo z ''Rossoneri'' 4-3 w dwumeczu, z czego trzy bramki dla Milanu strzela Ronaldinho :)

0

Bojan + Premiership

aha...

0

gala jest 1 grudnia, będzie gdzieś w polskiej stacji transmitowana?

nawet kodowanej?

0

nie wierze w to ;p

0

Giggs aha

Nie ma Alvesa aha

Alves > Maicon aha

0

Jestem na tak!

0

furion18 -> wyjdź

0

Do redakcji :

Bramka Ibry, serwer sendspace :

http://www.sendspace.com/file/7d4uln

0

Podziękować! Dobra robota Konradinho.

0

Dla mnie będzie najlepszy zawsze. Udowodnił to przez te dwa świetne sezony. Trzeci też nie był wcale dla niego nieudany, jedynie brak tytułów z reprezentacją jak i klubem. Wówczas strzelił 21 bramek. Mówię oczywiście o sezonie 2006/2007.

FORZA RONI!

0

Boi się jak ognia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?