Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Weźmy pod uwagę, że graliśmy w lidze na wyjeździe z takimi drużynami jak Valencia,Real,Atletico, a w rundzie rewanżowej zagramy u siebie. Natomiast jeśli chodzi o LM to tylko Juventus przyciąga większą uwagę kibiców.
1
A dla mnie powinien zostać Rafinha i Deulofeu.
0
Ronaldinho sam sobie to zrobił.
1
wydaje mi się, że jakby wrzucić dzisiaj 26-27 letniego Grzegorza lato do któregoś składu czołowych ekip europejskich, to nie grałby nawet w podstawowym składzie :)
21
Nigdy nie zapomnę tego fartownego autobusu w 2012, czekam od ponad 5 lat na rewanż...
1
ja np nienawidzę Ronaldo, ale jak odejdzie to będzie mi go brakowało :)
0
Ach pamiętam to 0-3 w 2007 roku po świetnych dwóch bramkach Eto'o i "truskawkę" na torcie postawił Gudjohnsen :D
0
a nie myślałeś o kupnie koszulki obecnej z nadrukiem 5 Puyol? to byłoby swego rodzaju wyróżnienie i jeśli ktoś znający się na piłce zobaczyłby Cię na ulicy czy gdziekolwiek, to na pewno by pomyślał: SZACUN
0
oglada ktos NiP vs FaZe w csa?
8
My to się skupmy lepiej na Valencii, a nie Realem się przejmujemy...
0
straszne dziury w drugiej linii dziś mamy...
0
To był 2014 rok. Ta asysta od Messiego.
1
Najgorsze: Syndrom Karima coraz bardziej widoczny w grze Suareza.
1
Kup laptopa za 2,5k (najlepiej jakąś i5) i oddzielnie dokup dysk SSD, polecam.
4
Najlepsze koszulki były w sezonach 05/06, 10/11 i 14/15.
0
Denis za Andresa i by było miodzio.
19
Nie wiem...jest 8 minuta a Deulofeu zdążył mnie już zirytować dobre 3 razy.
0
Luuudzie, gdzie obejrzę dzisiejszy mecz LM w internecie w dobrej jakość (odpłatnie wchodzi również w grę) ?
1
Boże, widzisz i nie grzmisz. Nie można być słabym strzelając ponad 100 bramek w LM.
xadrianpx i Messibestplayerintheworld wstyd mi za was, nie zniżajcie się do poziomu fanów CR7.
0
Polska Szwajcaria Egipt Japonia :D
0
zwariowany mecz :D
0
jakby Messi mial przyjechac na narodowy albo gdzieś to czekał bym na stronie z biletami tydzień przed oficjalną sprzedażą:D
83
Święcicki (Eleven) - "Ja jestem team Ronaldo, ale Messi jest lepszym piłkarzem i nie podlega to żadnej dyskusji"
Nie lubiłem tego gościa i nie spodziewałbym się takich słów od niego, ale szacunek.
1
Jakby co to w tym momencie leci retransmisja meczu Ekwador - Argentyna dla tych co w nocy nie wytrzymali :D
1
https://www.instagram.com/p/BaF5u38l8Y5/ Leo mistrz disco :D
0
3zl ? Gdzie tak jest
0
moje BHP na studiach wyglądało tak, że siedząc w domu wszedłem na stronę i wklejałem pytania w google :D
0
mi sie nudzi wiec ponapierdzielam troche :D
0
36,9 % ex-aequo z Chelsea-Roma, no nie ciekawie się robi..
1
Ja oczywiście zarywam nockę :)