2

Weźmy pod uwagę, że graliśmy w lidze na wyjeździe z takimi drużynami jak Valencia,Real,Atletico, a w rundzie rewanżowej zagramy u siebie. Natomiast jeśli chodzi o LM to tylko Juventus przyciąga większą uwagę kibiców.

1

A dla mnie powinien zostać Rafinha i Deulofeu.

0

Ronaldinho sam sobie to zrobił.

1

wydaje mi się, że jakby wrzucić dzisiaj 26-27 letniego Grzegorza lato do któregoś składu czołowych ekip europejskich, to nie grałby nawet w podstawowym składzie :)

21

Nigdy nie zapomnę tego fartownego autobusu w 2012, czekam od ponad 5 lat na rewanż...

1

ja np nienawidzę Ronaldo, ale jak odejdzie to będzie mi go brakowało :)

0

Ach pamiętam to 0-3 w 2007 roku po świetnych dwóch bramkach Eto'o i "truskawkę" na torcie postawił Gudjohnsen :D

0

a nie myślałeś o kupnie koszulki obecnej z nadrukiem 5 Puyol? to byłoby swego rodzaju wyróżnienie i jeśli ktoś znający się na piłce zobaczyłby Cię na ulicy czy gdziekolwiek, to na pewno by pomyślał: SZACUN

0

oglada ktos NiP vs FaZe w csa?

8

My to się skupmy lepiej na Valencii, a nie Realem się przejmujemy...

0

straszne dziury w drugiej linii dziś mamy...

0

To był 2014 rok. Ta asysta od Messiego.

1

Najgorsze: Syndrom Karima coraz bardziej widoczny w grze Suareza.

1

Kup laptopa za 2,5k (najlepiej jakąś i5) i oddzielnie dokup dysk SSD, polecam.

4

Najlepsze koszulki były w sezonach 05/06, 10/11 i 14/15.

0

Denis za Andresa i by było miodzio.

19

Nie wiem...jest 8 minuta a Deulofeu zdążył mnie już zirytować dobre 3 razy.

0

Luuudzie, gdzie obejrzę dzisiejszy mecz LM w internecie w dobrej jakość (odpłatnie wchodzi również w grę) ?

1

Boże, widzisz i nie grzmisz. Nie można być słabym strzelając ponad 100 bramek w LM.
xadrianpx i Messibestplayerintheworld wstyd mi za was, nie zniżajcie się do poziomu fanów CR7.

0

Polska Szwajcaria Egipt Japonia :D

0


zwariowany mecz :D

0

jakby Messi mial przyjechac na narodowy albo gdzieś to czekał bym na stronie z biletami tydzień przed oficjalną sprzedażą:D

83

Święcicki (Eleven) - "Ja jestem team Ronaldo, ale Messi jest lepszym piłkarzem i nie podlega to żadnej dyskusji"
Nie lubiłem tego gościa i nie spodziewałbym się takich słów od niego, ale szacunek.

1

Jakby co to w tym momencie leci retransmisja meczu Ekwador - Argentyna dla tych co w nocy nie wytrzymali :D

1

0

3zl ? Gdzie tak jest

0

moje BHP na studiach wyglądało tak, że siedząc w domu wszedłem na stronę i wklejałem pytania w google :D

0

mi sie nudzi wiec ponapierdzielam troche :D

0

36,9 % ex-aequo z Chelsea-Roma, no nie ciekawie się robi..

1

Ja oczywiście zarywam nockę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?