0

środek pola priorytetem...

5

po prostu przelej na jakies chore dziecko.

7

jak wygramy w następnej kolejce z Depor to mamy majstra

0

Czy finał CdR w polskiej telewizji jest tylko w C+? Czy moze w TVP bedzie tez?

8

Zobacz z kim i w jakich okolicznosciach strzelal te bramki i wszystko wtedy bedzie jasne.

0

bez ryzyka nie ma zabawy :)

5

Panie arbiter dej no karnego

0

Nie używam, po prostu patrzę w to co klikam. Pozatym te darmowe antywirusy nic nie dają.

13

miejmy nadzieje, ze to ostatni sezon Gomesa w Barcelonie :)

0

Denis dzis takie łatwe straty...

3

Coś mi śmierdzi pierwszą porażką w lidze.

0

A miałem kupić satelitę w sierpniu...jednak zostanę przy necie, bo to się zupełnie nie opłaca!

0

Takie są niestety fakty.

0

sopcasthd za 3zł masz mecz...

1

W artykule jest błąd. Wydaje mi się, że chodziło o Borussie Monchengladbach a nie o BVB.

0

jak nie przekracza 5kg to powinno być ok

1

Jeśli oglądałbym finał LM i w nim byłoby El Clasico to musiałbym kupić 0,7 na ten meczyk, żeby przetrwać do końcowego gwizdka...

0

Najlepszy byłby dwumecz, jest zawsze ten margines błędu. Wtedy na prawdę wygrywa lepszy.

0

ja bym zostawił Messiego ze względu na to co sie dzieje na prawde i nie patrzyl na statsy w grze :D :D

2

Wpuść Draxlera, strać dwie bramki :D

1

Polecam wypad do Multikina na mecz Ligi Mistrzów, kosztuje marne 20zł a emocje i jakość w porządku :)

22

Panowie...skupmy się na dwumeczu z Chelsea, nie patrzmy na Real. Jeśli będziemy grać swoje to trafimy na nich i ich pokonamy.

0

Sevilla w finale

1

Wyzywają jego kobietę na trybunach, a on mówi, że on ich nie powinien uciszać :D dobre

0

pojdzie, ale bedzie okolo 100 fps, srednio sie bedzie gralo

3

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że on ma duuużo więcej asyst drugiego stopnia, które tak na prawdę otwierały drogę do bramki zawodnikom FCB.

2

napisz jaki masz komputer to Ci powiem czy jest sens w to grać

0

Ktoś sie orientuje czy w jakimś pubie lub innym miejscu publicznym obejrzę dziś derby Barcelony? Łódź oczywiście.

0

Ktoś sie orientuje czy w jakimś pubie lub innym miejscu publicznym obejrzę dziś derby Barcelony? Chodzi o Łódź.

9

Fajnie, że pomijasz Rakiticia, który odwala czarną robotę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?