Gitarkafcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
środek pola priorytetem...
5
po prostu przelej na jakies chore dziecko.
7
jak wygramy w następnej kolejce z Depor to mamy majstra
0
Czy finał CdR w polskiej telewizji jest tylko w C+? Czy moze w TVP bedzie tez?
8
Zobacz z kim i w jakich okolicznosciach strzelal te bramki i wszystko wtedy bedzie jasne.
0
bez ryzyka nie ma zabawy :)
5
Panie arbiter dej no karnego
0
Nie używam, po prostu patrzę w to co klikam. Pozatym te darmowe antywirusy nic nie dają.
13
miejmy nadzieje, ze to ostatni sezon Gomesa w Barcelonie :)
0
Denis dzis takie łatwe straty...
3
Coś mi śmierdzi pierwszą porażką w lidze.
0
A miałem kupić satelitę w sierpniu...jednak zostanę przy necie, bo to się zupełnie nie opłaca!
0
Takie są niestety fakty.
0
sopcasthd za 3zł masz mecz...
1
W artykule jest błąd. Wydaje mi się, że chodziło o Borussie Monchengladbach a nie o BVB.
0
jak nie przekracza 5kg to powinno być ok
1
Jeśli oglądałbym finał LM i w nim byłoby El Clasico to musiałbym kupić 0,7 na ten meczyk, żeby przetrwać do końcowego gwizdka...
0
Najlepszy byłby dwumecz, jest zawsze ten margines błędu. Wtedy na prawdę wygrywa lepszy.
0
ja bym zostawił Messiego ze względu na to co sie dzieje na prawde i nie patrzyl na statsy w grze :D :D
2
Wpuść Draxlera, strać dwie bramki :D
1
Polecam wypad do Multikina na mecz Ligi Mistrzów, kosztuje marne 20zł a emocje i jakość w porządku :)
22
Panowie...skupmy się na dwumeczu z Chelsea, nie patrzmy na Real. Jeśli będziemy grać swoje to trafimy na nich i ich pokonamy.
0
Sevilla w finale
1
Wyzywają jego kobietę na trybunach, a on mówi, że on ich nie powinien uciszać :D dobre
0
pojdzie, ale bedzie okolo 100 fps, srednio sie bedzie gralo
3
Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że on ma duuużo więcej asyst drugiego stopnia, które tak na prawdę otwierały drogę do bramki zawodnikom FCB.
2
napisz jaki masz komputer to Ci powiem czy jest sens w to grać
0
Ktoś sie orientuje czy w jakimś pubie lub innym miejscu publicznym obejrzę dziś derby Barcelony? Łódź oczywiście.
0
Ktoś sie orientuje czy w jakimś pubie lub innym miejscu publicznym obejrzę dziś derby Barcelony? Chodzi o Łódź.
9
Fajnie, że pomijasz Rakiticia, który odwala czarną robotę...