8

@masq jak zmieni się trener, to dołożyłbym Dembele.

0

Komentarz usunięty

6

@masq pięknie rozpisane! Podpisuje się pod tym :)

0

@Azi dostaje świetne wzmocnienia i powinien ogarnąć grę przy takich zawodnikach, żeby była miła dla oka. Na tę chwilę to taktyki za Ernesto nie mamy żadnej. Jeśli problemem są zawodnicy, to trzeba trenera który złapie za pysk i doprowadzi ich do pionu. Tu nikt nie powinien być ponad klub, nawet Messi. Chyba, że rola i możliwości trenera Barcelony są bardzo niewielkie, to wtedy już inna sprawa. Ale gdyby faktycznie tak było, to chciałby taki trener tu siedzieć? Ja osobiście bym pierdzielnął taką robotę.

2

@FcBarcaVamosMyClub inne drużyny jakoś nie mają Messiego, Neymara, Suáreza, Griezmanna i radzą sobie świetnie. Jak to w ogóle możliwe? ;)

0

@Azi dlaczego mieszać tu Lucho?

0

@blaugrana_36 pod skrzydłami Ernesto, to zawodnicy raczej przechodzą regres. Mamy świetnych zawodników i co ma nam dać sprowadzanie kolejnych? Otóż nic, jedynie indywidualnościami możemy wygrywać spotkania, bo gry zespołowej nie ma tu żadnej. Nie zmieni się tu nic, dopóki nie przyjdzie nowy trener.

12

Mam obawy, że smutny będzie ten sezon z Valverde na ławce. Obym się mylił.

1

@monsterrize nakupujmy wszystkich najlepszych, może Valverde w końcu sobie poradzi.

2

Poda się w końcu do dymisji ten Valverde? :)

5

Skończcie wylewać żale na zawodników! Z tym gościem na ławce nigdy nie będzie gry, chociażby nie wiem kto do nas przyszedł.

0

Cóż za wejście Ivana! Co mógł, to spierniczył.

0

Skład może się zmieniać, gra nigdy z tym gościem na ławce.

0

I znowu biedny Valverde, nie miał z tym nic wspólnego...

0

Nie popuśćcie z tym Neymarem :)

2

@bartekmess oczywiście, że chcemy.

36

Wszyscy jadą po Semedo, a Alba z formą z Anfield :D

0

No i doskonały presezon zbiera żniwo. Kasa, kasą ale te wyloty to jakaś masakra.

0

Witam w przerwie meczu. Płacz był w trakcie pierwszej połowy? ;)

0

@Pawlak1992 bo grał w San Sebastian?

0

@BarcaInfo ktoś zapytał ostatnio o źródło. Napisałeś - "moje własne". Chyba, że to Ci przebierańcy, narobiło się ich tylu, że nie ogarniam ;)

1

Teraz proszę o miłe zaskoczenie jakąś młodą dziewiątką ;)

0

@BarcaInfo a to nie Twoje własne źródła podawały, że Neymar coraz bliżej? ;)

23

■neurophate

@neurophate_

Coutinho był kluczem do ewentualnego transferu Neymara i w tym momencie został zabity. @gerardromero

12

28

Ręce precz! :)


1

@malyras ja zaraz rudą polewam ;)

26

Ale bym obejrzał takiego Vidala i Rakitica w środku pola Interu Mediolan :)

8

Strzelecki :)


0

@karlu105 do VCF to Rafinha pójdzie :)

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?