O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1259
  • Liczba komentarzy 182
  • Polecenia 609

Komentarze

0

Cześć wszystkim, czy moglbym poprosic o wypelnienie niedługiej ankiety do projektu na moich studiach. Bylbym bardzo wdzięczny wszystkim dobrym duszyczką, z gory dziękuję. https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_40VZLjLvPKUY9Vk

0

Jeszcze nie jest powiedziane, że Benfica wygra z Dynamo ;)

1

0

Jak sie nazywa teraz strona strimsworld ??

0

Zobacz wszystkie

68

Często zamiast szukać jakiś informacji na internecie, to po prostu wchodze na la ramble i szukam twoich komentarzy. Fajnie, że jesteś ;)

45

Nieprawdopodobne, jest 3-1 dla Chelsea, a Sarri wprowadza williana za Pedro, nie wiedziałem że takie zmiany można przeprowadzić przy takim wyniku. Mysalałem że tylko obrońców się wtedy wprowadza na boisko xd

39

Nie wiem czemu dekle niektóre śmieją sie z Viniciusa. Trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek. Chłopak ma 18 lat i głównie stanowi o sile ofensywnej wielkiego Realu. Chcę żeby Real odpadł , ale nie musi odpadać kosztem uszczerbku na zdrowiu jakiegoś zawodnika i tylko ktoś bardzo płytki będzie się śmiał, że chłopak schodzi z kontuzją i ze łzami w oczach.

32

Dla mnie de Jong ostatnio jest totalnyn koazakiem. Dla tego chlopaka naprawde warto ogladac mecze Barcelony. Myślę, że w najbliższych latach to może być najjaśniejsza postać w tym klubie.

28

To był chyba najgorszy występ Suareza w barwach Barcelony. Nie dało się po prostu na to patrzeć. Całe szczęście dla jego nazwiska, że wszedł z ławki i miał tak mało czasu na " popisówke " , ktorą odwalił. Miejmy nadzieję, że Luis w końcu się obudzi, bo jest duże prawdopodobieństwo, że z jego przebudzeniem, przebudzi się również Barcelona.