Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sergio_Devils przekona, że powinien wypierdzielać w podskokach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pedri nie wracaj, mamy nowego Iniestę za Ciebie.
14
Jestem fanem Torre od 13 minut, a już zapomniałem kto to Pedri.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Dobra, Torre to jednak nowy Iniesta.
1
@mateusz1989VeB i zaorać klub.
0
@Xavi where manita
1
@HavertzKai @Xavi kolega do Ciebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Suzu na gadu-gadu się złapią.
2
@Kidd znając Borka i jego wybujałe ego to zablokuje i zamiecie sprawę pod dywan.
9
Boras szybko wyjaśniony, jak zwykle plecie jakieś farmazony byleby tylko się klikały.
92
Ale po co tu wstawiać bzdury Borka?
1
@bart_azz ocenianie piłkarza po sparingach xD Nie bez przyczyny grał w rezerwach i nigdy na poważnie się nie przebił nawet na ławkę Barcelony.
0
@AdiKingu96 stare, znałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cule1234 ale jak to można dawać jakieś śmieszne kwoty w negocjacji?!
2
lewus się skończył.
0
@ObiektywnyKibic121 jakby pajacował i nie przychodził w ogóle na treningi to pewnie byłaby taka obawa, że może nie być odpowiednio przygotowanym, ale jak widać spełnia swoje obowiązki. W prawdzie bez 100% motywacji, ale ciężko się dziwić.
0
@ObiektywnyKibic121 patrząc na doniesienia z Niemiec, to Bayern teraz jest pod ścianą, bo wie, że nie ma nawet cienia szansy na pozostanie Lewego, więc można spróbować zbić cenę.
0
@Cule1234 "Bayern wants Barça to make a move quickly and accelerate the talks." i to mi się podoba. Grubasy z Bayernu w końcu pod ścianą, pora ich przycisnąć.
1
@Pawel13sz piękniś.
1
@Kondziubarca słabe źródło.
2
Z jednej strony słabe podejście Lewego, ale jeszcze gorsze jest robienie mu w mediach koło dupy. Po raz kolejny się potwierdza jak małym i zadufanym klubikiem jest Bayern.
0
A to dopiero początek zalet.
4
@FCMichalo a już miałem nadzieję, dzięki za spojler.
0
@zadafcb Barcelona mistrzem Excela w obu sezonach.
0
@Bartas7VeB nie, najbardziej to czekam obecnie na Lewusa, ale odejście De Jonga też by było super, chociaż nieco się ostatnio oddaliło.
0
Jedna oficjalka, a zaraz druga, jeszcze lepsza. Maszyna się nie zatrzymuje.