3

@Sergio_Devils przekona, że powinien wypierdzielać w podskokach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Pedri nie wracaj, mamy nowego Iniestę za Ciebie.

14

Jestem fanem Torre od 13 minut, a już zapomniałem kto to Pedri.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Dobra, Torre to jednak nowy Iniesta.

1

@mateusz1989VeB i zaorać klub.

0

@Xavi where manita

1

@HavertzKai @Xavi kolega do Ciebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suzu na gadu-gadu się złapią.

2

@Kidd znając Borka i jego wybujałe ego to zablokuje i zamiecie sprawę pod dywan.

9

Boras szybko wyjaśniony, jak zwykle plecie jakieś farmazony byleby tylko się klikały.


92

Ale po co tu wstawiać bzdury Borka?

1

@bart_azz ocenianie piłkarza po sparingach xD Nie bez przyczyny grał w rezerwach i nigdy na poważnie się nie przebił nawet na ławkę Barcelony.

0

@AdiKingu96 stare, znałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cule1234 ale jak to można dawać jakieś śmieszne kwoty w negocjacji?!

2

lewus się skończył.

0

@ObiektywnyKibic121 jakby pajacował i nie przychodził w ogóle na treningi to pewnie byłaby taka obawa, że może nie być odpowiednio przygotowanym, ale jak widać spełnia swoje obowiązki. W prawdzie bez 100% motywacji, ale ciężko się dziwić.

0

@ObiektywnyKibic121 patrząc na doniesienia z Niemiec, to Bayern teraz jest pod ścianą, bo wie, że nie ma nawet cienia szansy na pozostanie Lewego, więc można spróbować zbić cenę.

0

@Cule1234 "Bayern wants Barça to make a move quickly and accelerate the talks." i to mi się podoba. Grubasy z Bayernu w końcu pod ścianą, pora ich przycisnąć.

1

@Pawel13sz piękniś.

1

@Kondziubarca słabe źródło.

2

Z jednej strony słabe podejście Lewego, ale jeszcze gorsze jest robienie mu w mediach koło dupy. Po raz kolejny się potwierdza jak małym i zadufanym klubikiem jest Bayern.

0

A to dopiero początek zalet.

4

@FCMichalo a już miałem nadzieję, dzięki za spojler.

0

@zadafcb Barcelona mistrzem Excela w obu sezonach.

0

@Bartas7VeB nie, najbardziej to czekam obecnie na Lewusa, ale odejście De Jonga też by było super, chociaż nieco się ostatnio oddaliło.

0

Jedna oficjalka, a zaraz druga, jeszcze lepsza. Maszyna się nie zatrzymuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?