0

@Bobo25 oglądałeś jeden jego mecz chociaż?

4

@Jakchcesz no już padł, bo nawet tutaj nie trafił, a już wieszcze z La bamby wiedzą jak się skończy ten transfer.

1

@Uukasz_93 a no tak, bo jeden nawet do nas nie trafił, a drugi zagrał przeciętne pół roku to już niewypał. Znowu bzdury gadasz.

1

Ważne, że już go nie będzie.

5

Avatar nadal aktualny, teraz nawet bardziej :)

7

@MrPGG no to mają 53 minuty ;)

13

@Emhyr uwielbiam nagrywanie prywatnych rozmów xD Każdy z nas przed telewizorem gada 2x gorsze rzeczy na piłkarzy. To tak jak z tymi taśmami na Pereza.

6

@antymadrista1 Bartomeu to by go oddał za darmo i jeszcze mu połowę pensji opłacał. Co Ty porównujesz.

10

Ale po co odkupować tego drewniaka? Niech idzie już do tej Portugalii i nigdy nie wraca. Dobrze, że ktoś w ogóle się nabrał na ten wynalazek kretyna Bartomeu.

11

3 raty to całkiem niezły interes. Nie jestem jakimś optymistą co do tego ruchu, ale warunki zacne.

0

No jest nadal piłkarzem Barcy, więc dziwne jakby było inaczej xd Ale do czasu.

9

Jedynym słusznym pomocnikiem Alemanego mógł być Ramon Planes. Szkoda, że odszedł.

0

@Pilka_jest_okragla sam mówił, że gdyby o tym nie informował to Frenkie już by był w United, ale nie wierzę, że po takiej sadze i wręcz wypychaniu go z klubu chciałby tu zostać.

0

@Ali3231 odejdzie ;)

13

Nie potrzebują profilu cyrkowca. Słusznie.


0

@szkutnik91 witam, piękny avatar.

3

Komentarz usunięty

8

Nie dziwi mnie. Nikt się nie nabierze na tern szrot.

12

@Kapitan hawk co to ma za znaczenie, że był piłkarzem Realu?

3

Danza Kuduro Mix 2022

5

@Criss18Barca świetny piłkarz. Bardzo lubię i szanuję.

0

@VbamboeB Ansu z tego wyjdzie i nie zarabia niebotycznych pieniędzy.

39

@Kondziubarca szkoda, że z takim zachwytem nie opowiada jak siedział w pierdlu 3,5 roku.

0

@Clue ręka rękę myje.

0

@Limit_l3ss ten gość buduje kadrę, więc ma bardzo dużo wspólnego z drużyną.

11

Bartomeu to jest jednak cymbał jakich mało. Miał raporty dotyczące kolana Umtitiego i zalecenie, żeby nie dawać mu długiej umowy, a on i tak wbrew wszystkim dał taką umowę Francuzowi. No trzeba być debilem po prostu.


26

@doc z Alemanym się nie zadziera.

30

Świetny deal. Brawo.

3

@Emhyr Padremany zasłużył na dedykowany avatar :P

0

@Emhyr no chyba, że za 2 lata przestanie istnieć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?