Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 oglądałeś jeden jego mecz chociaż?
4
@Jakchcesz no już padł, bo nawet tutaj nie trafił, a już wieszcze z La bamby wiedzą jak się skończy ten transfer.
1
@Uukasz_93 a no tak, bo jeden nawet do nas nie trafił, a drugi zagrał przeciętne pół roku to już niewypał. Znowu bzdury gadasz.
1
Ważne, że już go nie będzie.
5
Avatar nadal aktualny, teraz nawet bardziej :)
7
@MrPGG no to mają 53 minuty ;)
13
@Emhyr uwielbiam nagrywanie prywatnych rozmów xD Każdy z nas przed telewizorem gada 2x gorsze rzeczy na piłkarzy. To tak jak z tymi taśmami na Pereza.
6
@antymadrista1 Bartomeu to by go oddał za darmo i jeszcze mu połowę pensji opłacał. Co Ty porównujesz.
10
Ale po co odkupować tego drewniaka? Niech idzie już do tej Portugalii i nigdy nie wraca. Dobrze, że ktoś w ogóle się nabrał na ten wynalazek kretyna Bartomeu.
11
3 raty to całkiem niezły interes. Nie jestem jakimś optymistą co do tego ruchu, ale warunki zacne.
0
No jest nadal piłkarzem Barcy, więc dziwne jakby było inaczej xd Ale do czasu.
9
Jedynym słusznym pomocnikiem Alemanego mógł być Ramon Planes. Szkoda, że odszedł.
0
@Pilka_jest_okragla sam mówił, że gdyby o tym nie informował to Frenkie już by był w United, ale nie wierzę, że po takiej sadze i wręcz wypychaniu go z klubu chciałby tu zostać.
0
@Ali3231 odejdzie ;)
13
Nie potrzebują profilu cyrkowca. Słusznie.
0
@szkutnik91 witam, piękny avatar.
3
Komentarz usunięty
8
Nie dziwi mnie. Nikt się nie nabierze na tern szrot.
12
@Kapitan hawk co to ma za znaczenie, że był piłkarzem Realu?
3
Danza Kuduro Mix 2022
5
@Criss18Barca świetny piłkarz. Bardzo lubię i szanuję.
0
@VbamboeB Ansu z tego wyjdzie i nie zarabia niebotycznych pieniędzy.
39
@Kondziubarca szkoda, że z takim zachwytem nie opowiada jak siedział w pierdlu 3,5 roku.
0
@Clue ręka rękę myje.
0
@Limit_l3ss ten gość buduje kadrę, więc ma bardzo dużo wspólnego z drużyną.
11
Bartomeu to jest jednak cymbał jakich mało. Miał raporty dotyczące kolana Umtitiego i zalecenie, żeby nie dawać mu długiej umowy, a on i tak wbrew wszystkim dał taką umowę Francuzowi. No trzeba być debilem po prostu.
26
@doc z Alemanym się nie zadziera.
30
Świetny deal. Brawo.
3
@Emhyr Padremany zasłużył na dedykowany avatar :P
0
@Emhyr no chyba, że za 2 lata przestanie istnieć ;)