15

Tylko nie odchodź tylnymi drzwiami do PSG za kasą.

44

Prawdziwy fachowiec


2

@ElKamil oczywiście, nawet nie ma sensu brać udziału w lidze, a co dopiero Champions League.

1

@HypeR Collado i Torre.

9

Lapcio daj jeszcze pół miliarda na transfery i walimy to Olot na luzie 2:1

0

@Rust_Cohle moja obecność na tej stronie to już jeden wielki żart, więc wiem co mówię

1

Ter Stegen by tylko rzucił okiem na ten strzał.

0

@Mathoue nie ma to jak brać na poważnie ewidentnie żarty.

2

Zawsze wiedziałem, że Torre jest lepszy.

0

@J4no podpowiedź: to ironia. Wiem, ciężko na to wpaść spokojnie.

0

Oszczędzili nam tej żenady i wyłączyli kamerę.

0

@Ronnie1992 ty siebie słyszysz?

1

Zajebiście się prezentuje ten Collado. Ciekawy zawodnik.

0

@Uukasz_93 wiem i od początku przeczuwałem, że będzie lipa, ale takiej sraki nawet ja się nie spodziewałem.

0

@Kapitan hawk odważna teza. Ja bym się bał wygłosić taką kontrowersyjną opinię.

5

Pjanik to jest uososobienie rządów Bartomeu - za stary, za drogi, za słaby i nikt go nie chce. Nie wiem czy ma jakieś atuty.

11

Jak uda się wykopać Pjanicia z klubu to chyba przez tydzień będę pijany chodził ze szczęścia.

16

Pjanik dawaj jakieś zagrania do highlightsów. Damy w tle Danza Kuduro i może ktoś się nabierze.

9

Umtiti wcieraj amol w kolano, bo z tymi dzięciołami w obronie to daleko nie zajedziem.

0

@msmsms jego z kolei United zabiera :/

15

I weź tu człowieku się nie denerwuj jak totki Ci zabierają Lengleta i nie masz nawet na kogo winy zwalić, żeby się wyładować

11

Ten Lenglet to nieźle zmienił fryz, nie poznałem go do momentu karnego.

5

@adi7adi8 już po sezonie? ✅

1

Ale zakola to masz Ter Stegen dowalone.

4

Abde ma spoko drybling i tyle z jego atutów.

1

@arasz1819 Koeman, akurat ma wolne teraz.

32

Thierry Henry tyle lat w piłkę nie grał, a wykończenie nadal kozak. Mats też spoko asysta

2

Dobra Lewus idź pracować na tego Niemca złodzieja.

11

Przecież Pablo w mniej niż pół godziny zrobił lepsze highlightsy do danza kuduro niż Pjanik przez cały rok w Barcelonie.

22

@Janas11224 przecież to wszystko są jajca robione, a Wy to łykacie jak pelikany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?