Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
lewus się zaczął
55
Ale Ćwiąkała dzisiaj rigczuje.
0
@Emhyr Ćwiąkała jak zwykle z rigczem.
4
@Lionel_Messi10 jestem prostym człowiekiem. Widzę Alemanego - daje herba i fajny komentarz.
18
Mateu Alemany ściągający piłkarzy:
33
Od 8 godzin nie pracuje dla tego nieroba Niemca i jaka motywacja się pojawiła od razu.
5
@MrPGG od 8 godzin nie pracuje dla tego nieroba i jaka motywacja się pojawiła.
29
Pan Alemany jest debeściak i jego mafia też jest debeściak. Dobranoc.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Pampek1994 Alemany to Alemany. Tak chyba najlepiej go można opisać
0
@RoXik poza Mariuszem
15
Benzema wiedział co się świeci, więc jeszcze przed oficjalką wymyślił jak sprytnie ominąć mecz przeciwko Lewusowi
3
Lewus już się nie skończył.
26
Lewus gdy zobaczy w muzeum złote piłki Messiego:
https://x.com/Ziad_EJ/status/1548087599897554946
12
Alemany taki kozak, że nawet na kafejce zrobił ruch.
14
Nie ma słów na określenie zajebistości Alemanego.
18
TVP Sport wstawia filmik o Lewandowskim w Barcelonie i w tle puszcza Danza Kuduro.
Żyjemy w jakiejś symulacji.
19
Alemany uprawia sobie Football Managera w prawdziwym życiu. Ściąga dosłownie każdego o kim poważne źródła podają.
5
Nie dociera do mnie to co się za przeproszeniem odjebało. To jest zbyt abstrakcyjne.
15
Dokładnie
1
@Nazio87 na szczęście :)
15
To akurat fakt. Oby został jak najdłużej.
https://x.com/thexdeaf/status/1548021851820945408
9
@Andy83 Ty się nawet nie kryjesz z tym, że jesteś uprzedzony i lubisz deprecjonować jednego z najlepszych napastników na świecie. Współczuję kompleksów.
26
@Andy83 "dobijak" i już wiadomo z kim mamy doczynienia.
0
@supraomnes1 boisko zweryfikuje.
3
@VegetaPolska przereklamowany typ.
30
Tak będzie xD
7
@PatriBarca Alemany effect.
64
Każdy się boi napływu nowych kibiców, ale fakty są takie, że jak wejdzie taki sezonowiec tutaj to go reklamy po 5 minutach wykurzą.
6
Ostatnio tak często odświeżałem La Ramblę jak okularnik miał się podać do dymisji.