0

@Kinginiesta no jest tak jak napisałem. Nie wiem czego nie rozumiesz.

0

@swiechu97 jest przepłacony, ale to nie głupota. Marketingowo, sportowo jest to strzał w 10. Po odejściu Messiego Barcelona potrzebowała potężnego nazwiska.

9

@VegetaPolska Sporting też go odrzucił

0

@OnlyCules nie wiem też po co im obrońca, skoro oni mają obecnie problemy w ataku xd

9

Bayerniarze w euforii, że przepłacili za De Ligta, a na 9 u nich w przyszłym sezonie Czupa Czups będzie grał.

2

80 milionów, a Bayerniarze skaczą z radości jakby nie wiadomo kogo ściągnęli xD Jeszcze będą żałować.

1

@mateusz1989VeB zabierzcie temu heretykowi mikrofon.

0

@jq91 9, 11, 6.

70

Absolutnie się zgadzam.


1

Fajny wywiad, podoba mi się.

2

@Deviler no jeśli nie to będzie jakaś porażka xD

1

@Ronnie1992 dla mnie wystarczającym dementi jest to, co już Ci wyżej napisałem. Ani Gerard Romero ani Fabrizio Romano nie podali takiej informacji. A jeśli uważasz jednego za "psa" Laporty, a drugiego za "farmazona" i jednocześnie wierzysz w wysrywy El Pais, to świadczy o Tobie tylko ;) O wyzywaniu innych od idiotów wyżej nie wspomnę.

1

@Ronnie1992 jeśli uważasz, że to prawda to jesteś naiwny i pieprzysz bzdury.

1

@Ronnie1992 pieprzysz bzdury i tyle.

1

@Ronnie1992 a Romano i Romero czyli najrzetelniejsze źródła - nie. Zamykam temat.

12

@Ronnie1992 kolejny łyknął farmazon od el pais.

3

@Deviler taki Martin tanio skóry nie sprzeda

1

@FCBurnley łykaj dalej jakieś farmazony dziennikarzy to będziesz w zimę w klapkach chodzić.

1

Wykopać tego drewniaka z Barcelony. Kolejny wymysł nieudacznika Bartomeu.

2

@Kgorecki2500 ani jeden ani drugi mnie nie interesował nigdy.

0

@Encore ale on jest beznadziejny. Dobrze, że Gerrard i Aston Villa się na niego nabrali

5

@Derean to zwykły troll, nie reagować.

1

@Luciano99 przepraszam, że Cię zawiodłem. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :(

1

@Pawel13sz a no tak, rozpędziłem się już xD Ale i tak niewiele to zmienia w całej kwestii.

5

Nic mnie tak nie śmieszy jak (na szczęście) mniejszościowe komentarze, że Lewus nie nadaje się do stylu Barcelony. Wcale nie grał przez 2 sezony u Guardioli, gdzie był absolutnie kluczowym zawodnikiem w systemie hiszpańskiego trenera.

0

@Blolo jakiegoś madryckiego szmatławca. Romero i Romano to są rzetelne źródło i oba podają 45+5.

3

@Transu96 czyli pewnie nie chce odejść :) I wcale by mnie to nie zdziwiło.

12

@Transu96 może dlatego, że Cancelo i Theo są obecnie nie do wyciagnięcia ze swoich klubów.

2

@Kondziubarca Robert się nie podniesie po tym newsie.

2

@KrychaFCB a my za 45+5 mamy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?