Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta no jest tak jak napisałem. Nie wiem czego nie rozumiesz.
0
@swiechu97 jest przepłacony, ale to nie głupota. Marketingowo, sportowo jest to strzał w 10. Po odejściu Messiego Barcelona potrzebowała potężnego nazwiska.
9
@VegetaPolska Sporting też go odrzucił
0
@OnlyCules nie wiem też po co im obrońca, skoro oni mają obecnie problemy w ataku xd
9
Bayerniarze w euforii, że przepłacili za De Ligta, a na 9 u nich w przyszłym sezonie Czupa Czups będzie grał.
2
80 milionów, a Bayerniarze skaczą z radości jakby nie wiadomo kogo ściągnęli xD Jeszcze będą żałować.
1
@mateusz1989VeB zabierzcie temu heretykowi mikrofon.
0
@jq91 9, 11, 6.
70
Absolutnie się zgadzam.
1
Fajny wywiad, podoba mi się.
2
@Deviler no jeśli nie to będzie jakaś porażka xD
1
@Ronnie1992 dla mnie wystarczającym dementi jest to, co już Ci wyżej napisałem. Ani Gerard Romero ani Fabrizio Romano nie podali takiej informacji. A jeśli uważasz jednego za "psa" Laporty, a drugiego za "farmazona" i jednocześnie wierzysz w wysrywy El Pais, to świadczy o Tobie tylko ;) O wyzywaniu innych od idiotów wyżej nie wspomnę.
1
@Ronnie1992 jeśli uważasz, że to prawda to jesteś naiwny i pieprzysz bzdury.
1
@Ronnie1992 pieprzysz bzdury i tyle.
1
@Ronnie1992 a Romano i Romero czyli najrzetelniejsze źródła - nie. Zamykam temat.
12
@Ronnie1992 kolejny łyknął farmazon od el pais.
3
@Deviler taki Martin tanio skóry nie sprzeda
1
@FCBurnley łykaj dalej jakieś farmazony dziennikarzy to będziesz w zimę w klapkach chodzić.
1
Wykopać tego drewniaka z Barcelony. Kolejny wymysł nieudacznika Bartomeu.
2
@Kgorecki2500 ani jeden ani drugi mnie nie interesował nigdy.
0
@Encore ale on jest beznadziejny. Dobrze, że Gerrard i Aston Villa się na niego nabrali
5
@Derean to zwykły troll, nie reagować.
1
@Luciano99 przepraszam, że Cię zawiodłem. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :(
1
@Pawel13sz a no tak, rozpędziłem się już xD Ale i tak niewiele to zmienia w całej kwestii.
5
Nic mnie tak nie śmieszy jak (na szczęście) mniejszościowe komentarze, że Lewus nie nadaje się do stylu Barcelony. Wcale nie grał przez 2 sezony u Guardioli, gdzie był absolutnie kluczowym zawodnikiem w systemie hiszpańskiego trenera.
0
@Blolo jakiegoś madryckiego szmatławca. Romero i Romano to są rzetelne źródło i oba podają 45+5.
3
@Transu96 czyli pewnie nie chce odejść :) I wcale by mnie to nie zdziwiło.
12
@Transu96 może dlatego, że Cancelo i Theo są obecnie nie do wyciagnięcia ze swoich klubów.
2
@Kondziubarca Robert się nie podniesie po tym newsie.
2
@KrychaFCB a my za 45+5 mamy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.