15

@Cule1234 przecież to oczywiste. Madrycioków boli, że Lewus tu przyszedł.

8

@DamianBarcaCule Boniek to zadufany w sobie buc. Nic nowego.

2

@Emhyr ale ciężkie do zrobienia

12

@Barca1992 aktywiści i do tego lewacy to debile. Stare, znałem.

37

El Pais i wszystko jasne. Każde rzetelne źródło podaje 45+5 i na tym bym zakończył.

5

@IronSanHybrid ani Romero ani Romano tego nie podali, więc zwykły farmazon.

25

@IronSanHybrid wniosek jest taki, że trzeba wprowadzić wycinanie bramek w piłce nożnej.

3

@MesQueUnClub96 tak i podobno już trenował z nowymi nabytkami królewskich Mbappe i Haalandem

0

@agaFCB wow, odstawił tiktokera. Ja bym go za to zatrudnił ponownie w Barcelonie. A tak na poważnie to miał rację.

2

@Cvzx odważnie, ciekawe co na to jego obecny klub Bayern.

7

@Archie bzdury. Tacy piłkarze jak Xavi czy Modrić zdarzają się rzadko i De Jong nigdy nie miał takiego potencjału, nie mówiąc o większym.

8

@HarveySpecter gdyby tak było to Mariusz już dawno skończyłby z permem.

6

@Kapitan hawk gdzie jego iPhone 5S z tej okazji?

4

@Cwaniak4 przecież ten drewniak i tak by na dupie siedział na ławce.

1

@borys27 jak przydupas Bartomeu coś mówi, to wiadomo że wydarzy się na odwrót :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska ale kogo obchodzi co Borek ma do powiedzenia, pitoli jakieś bzdury jak zawsze.

6

@KrychaFCB GOAT, Lewandowski będzie miał ciężko go zastąpić.

0

@Compadre to Mariusz by musiał sobie VPNa wykupić

1

@Clue ten kto mu będzie patelnie wystawiał, żeby mógł sobie staty na Eibar nabijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@Gibbon_FCB sprzedać, nie ma to już sensu przy takiej obstawie w ataku.

6

@BarcaaVEB ależ życie zatoczyło piękne koło :)

25

Jak dobrze mieć prezesa co ma znajomości.

14

Potrzebny jakiś transfer? Better call Alemany


2

@Kgorecki2500 z tego co kojarzę to nic nie dostają, ale mogę się mylić.

1

To teraz tylko sparing świeżaka z Martinem Braithwaitem

2

@Kessie Olisadebe w Barcelonie

34

Tak jak dotychczas gadał z sensem, tak tutaj bzdura z tymi pieniędzmi. Gdyby poszedł za kasą, to nie wybrałby Barcelony, która tej kasy mu nie zagwarantuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

sociale Barcy się skonczyły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?