2

Xavi pokona w końcu jakiegoś mocnego rywala w Europie? Bo nawet Eintracht go zmiótł taktycznie.

2

@Lucerfi ja nie rozumiem Alonso, ale ok.

2

Najważniejsze, że maestro taktyki w lidze wygrywa, a to że w Europie dostaje oklep od niemal każdego, nawet Eintrachtu to przemilczmy :)

3

Xavi się nie nauczy na błędach nigdy. Więcej Busquetsów, więcej Alonsów i wysoko ustawionej obrony.

6

Grasz na szybkiego Mane i ustawiasz wysoko obronę. Geniusz taktyczny dalej swoje.

5

Xavi Top (znaki)

1

@norbi77 zaraz napiszą, że wina kontuzji, sędziego i w ogóle to byliśmy lepsi od Bayernu w pierwszym meczu do 1:0.

2

@SinMistico i takie wnioski po kilku minutach? xd

1

@FIJI nie ma żadnych szans. Bilans bezpośredni.

4

Spoko, wygrają 5:4 po dogrywce.

1

Xavi to beton z tym Busquetsem.

0

@MrPGG a rzeczywiście, pomyliło mi się z półfinałem xD to zwracam honor. No ale i tak nie zmienia to faktu, że było to jak najbardziej sensowne.

0

@DaPidejpi po pierwsze nie 1/4 tylko ćwierćfinał, a po drugie ćwierćfinał z takim składem to był pieprzony obowiązek. Nie dziwi mnie więc wliczenie tego w budżet.

0

Dziwi mnie najbardziej ten żal, że odpadamy. Barcelona w Lidze Europy nie jest od dzisiaj, tylko od frajersko zremisowanego meczu z Interem 2 tygodnie temu.

7

Ktoś serio wierzył, że Pilzno zatrzyma Inter? xd

7

@Recha_0684 szanse to były z Interem, teraz tylko czekamy na ostateczny wyrok, który sami na siebie wydaliśmy po tym dwumeczu.

6

Byle się godnie pożegnać z Ligą Mistrzów, bo na awans nie ma żadnych szans.

1

@Cotutajsiedzieje ten klubik jest śmieszny z wielu innych powodów.

0

@AmigoBlancos wystarczą niekompetentni ludzie w zarządzie. Nawet Bartomeu klaskał jak oglądał.

0

Juventus to karykatura samego siebie sprzed lat. Tu tylko egzorcysta może pomóc.

8

Wyrazy współczucia.

0

@ObiektywnyKibic121 dla mnie to zwykły farmer, który gada o krowach i płaszczy się przed piłkarzami, ale szanuję tę opinię.

5

Współczuję Villarreal.


19

Najważniejsze, że wysłał Albę na ławkę na najbliższe mecze.

0

@Janiama i po meczu przyznałem rację trenerowi. Myliłem się tym razem.

6

A w następnych 3 meczach będzie się kopał po czole. Nie nabiorę się na niego już.

49

Beznadziejny Fati. Niestety.

8

@Survier w nagrodę następne minuty dostanie w grudniu.

5

Ferran ma umiejętności. Jego problemem zawsze była głowa. Widać teraz po nim większą pewność siebie, to i liczby zaczyna dokładać. Oby tak dalej.

1

Wiedziałem, że strzeli. Brawo Ferran!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?