Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobre wejście Ferrana, coś dzisiaj ukłuje jeszcze.
0
Ajaj, szkoda że to nie wpadło.
0
Po słabym wejściu Kessie wygląda o wiele lepiej.
0
@Seledynowy po prostu miernota Roberto, nic nowego.
1
Roberto choćby do końca sezonu strzelił 20 bramek i dał 15 asyst to nigdy mnie nie przekona. Oby odszedł, jak najszybciej.
1
@Roobo żaden kult, tylko z biegiem czasu krytyka tego trenera okazała się być nieadekwatna do stanu rzeczywistego. Bardzo solidny szkoleniowiec, który dał nam parę trofeów.
34
Lewandowski najlepszym strzelcem i najlepszym asystentem w La Liga.
Zweryfikowała go liga (:
1
Komentarz usunięty
1
@Mixtape jestem i zwracam honor.
28
Za ten błąd Busquets kolejny mecz ma pierwszy skład.
7
Jeżeli Pedri zagra dzisiaj 90 minut to szlag mnie trafi. Widać, że jest zajechany strasznie.
7
Balde jest dziś przezajebisty.
0
Ale klepę zagrali xD
1
Ale wściekły Valverde xD
5
Roberto z Busquetsem już zaczynają :)
4
Strzelili tak szybko, że Erneścik nawet kucnąć nie zdążył.
0
Piękno zamarzło. Rzadziak Roberto strzelił.
8
Balde jaki wariacik :D
40
Błąd w matrixie. To Dembele powinien wrzucać i Lewus kończyć głową.
9
Miło zobaczyć Ernesta znowu na Camp Nou.
1
@Rewolucja123 a ja 0-2 od Bilbao.
19
Ferran dobry mecz ostatnio, to w nagrodę ławka teraz. Logiczne.
Tak się nie da zbudować pewności siebie u zawodnika.
7
Maestro taktyki się nigdy nie nauczy na błędach. Busquets aż po grób.
4
Conte w pierwszym sezonie buduje, a w drugim rujnuje i z klubu się ewakuuje.
28
@Faro szkoda, że Barcelona nie potrafi go osiągnąć :)
8
@norbi77 terrorysta z Rosario nawet żonę sterroryzuje.
1
@Desperados21 i dlatego z Interem strzelił dwie.
21
@takisobiektos przygłup, czerwo z miejsca za takie coś.
39
Zazdroszczę im tego Valverde. Świetny pomocnik.
1
@Geble w 94 może nie, ale 79 już tak.