0

@Rust_Cohle ewentualnie Guardiola znowu przekombinuje i odstawi jakąś szopkę.

5

@matirix20 Pedri.

1

0

0

Swoją drogą ten mecz to świetna reklama Serie A. Nie jestem fanem tej ligi, ale ogląda się to genialnie.

0

Przecież ten dwumecz to się zakończy w pierwszej połowie jak tak dalej pójdzie.

3

@michal26 hiszpańscy sędziowie w ogóle nie powinni niczego sędziować.

2

@Sulimo i tera rozkmina o których chodzi.

0

@takisobiektos no czyli te Milanu jest lepsze.

25

@Rust_Cohle przegrywający kolejny zakład na La Rambli:
https://prnt.sc/FQj7o9cljuSh

0

8

@shahman Neymar wśród tych legend to obraza dla reszty zasłużonych piłkarzy w tym filmie. Ten gość nigdy nie był, nie jest i nie będzie legendą tego klubu ze względu na to jak potraktował kibiców i klub przy swoim odejściu.

0

@ShawnC tę informację podał Javi Miguel, czyli źródło blisko Xaviego, więc wątpię żeby to był fejk

8

To już by była przesada, żeby ktoś taki został kapitanem. Na szczęście do tego nie dojdzie.


20

@Emhyr no i słusznie - ja jestem za przywróceniem kary śmierci dla szczególnych parapetów umysłowych. Szkodliwe jednostki, zagrażające innym ludziom powinny być eliminowane natychmiastowo.

9

Bo kumpel Lapcia Deco dostanie robotę w klubie :)

8

@Kapitan hawk to jest dzieło narodowe. Zawsze aktualne, nieważne jaki mamy rok.

32

Moim zdaniem dzisiaj wygra włoska drużyna, ewentualnie padnie remis.

20

@TheNekro94 Milan może wygrać 9:0, ale Inter wygra 1:0 w rewanżu i mamy dogrywkę.

4

2050 rok Krzysztof Piątek w orbicie zainteresowań drużyny na poziomie Serie A, bo raz mu wyszedł sezon życia 32 lata temu.

1

@7black4 De Jong zastąpi bociana na spokojnie. Pora na nowe, lepsze.

0

@Antimadridista_WR moim zdaniem Messi nawet nie przyjdzie.

4

@Antimadridista_WR oby Ter Stegen.

0

@tomcias10 też, ale to niemożliwe skoro Xavi mu załatwił nowy kontrakt.
@Encore tylko, że on nie wygląda na takiego, który chciałby ją obniżyć.

0

Jeszcze jakby Alba się zawinął z klubu..

1

@Messibestplayerintheworld oby odszedł z klubu.

3

Dzięki za wszystko legendo. Za późno odchodzi, ale przynajmniej z mistrzostwem Hiszpanii.

4

@Kessie to będzie dobry dzień dla Futbol Club Barcelona.

4

@Mixtape ja jestem zaskoczony, że City to zremisowało, bo niewiele na to wskazywało podczas meczu.

9

Z tym Alvarezem się akurat nie zgodzę, bo takich wybitnych jednostek jak Haaland bym nie zdejmował, ale ogólnie prawda. Dla mnie to jest nie do pomyślenia co zrobił, a w zasadzie czego nie zrobił Guardiola. On zawsze jest uparty, kombinuje i musi postawić na swoim, a potem dostaje po łapach, bo Liga Mistrzów nie wybacza.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?