Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie to i tak nic nie znaczący puchar był.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@norbi77 boją się sfaulować pewnie. Wkurwia niemiłosiernie, ale drybling ma na topowym poziomie.
1
@mich_l no i to by było na tyle xD
7
No i po meczu w 2 minucie.
3
Chciałbym, żeby Osasuna to wygrała, ale nie ma co się łudzić - Real to niestety bierze.
1
@Kettger
Liga 8/10
Liga Mistrzów 10/10
Puchar 6/10
Superpuchar Arabii 1/10
Klubowe Mistrzostwa świata 2/10
Dublet Liga + Puchar: 9/10
Dublet: Liga + Liga Mistrzów: 10/10
Dublet: Liga Mistrzów + Puchar: 9.5/10
1
@MesQueUnClub96 ważne, żeby mendy z Bayernu punkty straciły.
1
@mkord z nienawiści do Realu to już największą głupotę potrafią na tej stronie napisać.
2
Ekspert przemówił. https://prnt.sc/CRFP0Pgpt83M
19
Gdyby nie brak presezonu to by na pewno odpalił.
1
@Katalonbar nie zdobędą.
1
@PatrykBarca no to coś słaby ten Alvarez, bo Fernando już od dawna w piłkę nie gra.
3
Dzisiaj Lampard robi Bonda i Chelsea spada na 13 miejsce w tabeli.
3
@Bartula nigdy w życiu.
1
@MesQueUnClub96 zapoluje tak jak Ty na gorące.
10
Zajedzie Gaviego, tak jak zajechał Pedriego. To zarządzanie kadrą przez Xaviego jest skandaliczne.
0
@NeKenI nie, to akurat jego multi.
6
Ładnie mu się poszczęściło.
2
@MesQueUnClub96 ale że Twój ruch z tej strony czy co?
1
@partymaker póki co żaden z nich nie jest.
1
@Faro no ta cała akcja z biurofaxem to była żenada. Wszystko rozwiązane źle od samego początku.
2
@NeKenI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle a gdzie łapa wskazująca na ekran?
15
Chciałbym mieć takie samozaparcie w życiu jak Gucio do walki z żabami xD
3
@MesQueUnClub96 Negreira pracuje w Premier League?
0
Gucio dzisiaj skończy te żaby?
11
Czeladnik by pewnie zrobił wywiad z Piersem Morganem, w którym nawrzucałby trenerowi i spalił za sobą wszystkie mosty w klubie. Dobrze zrobił Messi.
43
Przeprosić to powinni Ci plastikowi fani za wyzwiska.
0
@Encore po xAssists i zdobytych asystach widać od razu, w którym klubie gra najlepsza 9 świata.
1
@ObiwanKenobi na pewno nie ja. Ja od początku byłem przeciwny temu piłkarzowi i jak widać miałem rację.