Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz nie, ale za to na 0700 była świetna zabawa
1
@PatrychoO no no ładnie sie bawią
1
@NeroTFP1 sprawnie zmienił barwy na madryckie ten złodziej
1
Skoro ceny ramu poszly do góry to jakiś stary używany laptop jest teraz więcej warty? Jak to sie wycenia?
1
@LAMC_10 zgrywa niedostępną
1
@Jakchcesz prosto z kibla?
1
@July_6_BcN już nie ma czego czytać, wszystko pochłonął złośliwy moderator
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN kto się kłóci tu?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Cykl życia kibica Barcelony:
- ograj ogórków
- jesteśmy potężni
- przegraj w lm
- jesteśmy katastrofalni
- ograj ogórków
-jesteśmy potężni
0
@Zoker to polemizuj z tym co usuwa
1
I to sa zwierzaki godne uwagi a nie jakieś psy
0
@Zoker po drugie komentarze nia łamiące regulaminu nie sa usuwane więc go widocznie złamałeś, to nie użalaj sie jak jakis Vinicius
0
@Zoker tak i sam siebie zglosilem, śmieszny jesteś.
Typie dyskutujesz tu gdzie moderacje oznaczylem i zdziwiony xDDD
0
@Zoker i co teraz tez zglosilem czy ty podkablowales buajhaha. Uczciwie to ja nic nie zrobilem a ty obrazasz bez powodu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
A gdyby tak zrobić jeden dzień w roku wolny od @Moderacja ?
1
@escarabajo tak podejrzewałem
0
@escarabajo nie mnie tylko @Foro
0
@FCB24 a co my mu łaske robimy? On ma więcej kasy niż Barcelona xD
Messi nie potrzebuje pracować w klubie
2
Dlatego sie nie rozwija slabiak, bo wszystko robi dobrze według własnego uznania
2
@Frimpong on nie pierwszy raz to mówi xD cyrk
1
@Arden co Ty sie tak tego Messiego uczepiłeś
5
@Safrani a potem ujadają w blokach
1
@Arkon nie wiem, tylko zagraniczne filmy i aktorki.
Z polskich to Rosati w pitbulu
1
@Hosh gdzie mieszkasz? W Choroszczy