0

@gumaz nie, ale za to na 0700 była świetna zabawa

1

@PatrychoO no no ładnie sie bawią


1

@NeroTFP1 sprawnie zmienił barwy na madryckie ten złodziej

1

Skoro ceny ramu poszly do góry to jakiś stary używany laptop jest teraz więcej warty? Jak to sie wycenia?

1

@LAMC_10 zgrywa niedostępną

1

@Jakchcesz prosto z kibla?

1

@July_6_BcN już nie ma czego czytać, wszystko pochłonął złośliwy moderator

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN kto się kłóci tu?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Cykl życia kibica Barcelony:
- ograj ogórków
- jesteśmy potężni
- przegraj w lm
- jesteśmy katastrofalni
- ograj ogórków
-jesteśmy potężni

0

@Zoker to polemizuj z tym co usuwa

1

I to sa zwierzaki godne uwagi a nie jakieś psy


0

@Zoker po drugie komentarze nia łamiące regulaminu nie sa usuwane więc go widocznie złamałeś, to nie użalaj sie jak jakis Vinicius

0

@Zoker tak i sam siebie zglosilem, śmieszny jesteś.
Typie dyskutujesz tu gdzie moderacje oznaczylem i zdziwiony xDDD

0

@Zoker i co teraz tez zglosilem czy ty podkablowales buajhaha. Uczciwie to ja nic nie zrobilem a ty obrazasz bez powodu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

A gdyby tak zrobić jeden dzień w roku wolny od @Moderacja ?

1

@escarabajo tak podejrzewałem

0

@escarabajo nie mnie tylko @Foro

0

@FCB24 a co my mu łaske robimy? On ma więcej kasy niż Barcelona xD
Messi nie potrzebuje pracować w klubie

2

Dlatego sie nie rozwija slabiak, bo wszystko robi dobrze według własnego uznania

2

@Frimpong on nie pierwszy raz to mówi xD cyrk

1

@Arden co Ty sie tak tego Messiego uczepiłeś

5

@Safrani a potem ujadają w blokach

1

@Arkon nie wiem, tylko zagraniczne filmy i aktorki.
Z polskich to Rosati w pitbulu

1

@Hosh gdzie mieszkasz? W Choroszczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?