0

@mekston Doku tez na lawce.Chyba Pepula cos szykuje

3

Foden na ławce kosztem Grealisha.Guardiola chyba ma swój świat.

0

Z jednej strony fajnie jakby Barcelona zagrała z PSG bo to szybka okazja do rewanżu za 2024 ale z drugiej strony jakby Dembele znowu wyrzucil Barcelone z LM to mogloby boleć.

0

@tbas Dembele to wszedzie sobie poradzi bo u niego lewa noga i prawa podobnie dzialają

3

@Hawajczyk No on ma wszystko czego potrzebuje zawodnik ofensywny czyli jest dynamiczny,szybki,dobry drybling,obunożny + przyszło świetne wykończenie.

1

@Coutinho007 Teraz na takim LS w Barcelonie u Flicka to by była miazga

7

Hmm ciezko znalesc lepszego pilkarza w 2025.Futbol potrafi zaskoczyc.


5

Wszyscy lubimy Stepha Currego.


1

Patrząc na obronców jakich ma do dyspozycji Real to Erling Braut Haaland powinien się po nich przejechac ale no boisko zweryfikuje.

1

Ale DeRozan ugotował wczoraj Dallas.Najpierw rzucił na dogrywke a pozniej wykończył ich w dogrywce.DeMar clutch.


0

@Lola120 Sentyment dosyć spory xd

2

@Lola120 Makaron z serem

2

Stare dziadki jeszcze grają


1

@michal26 Ale piękny ten hymn był

5

@michal26 No to bedzie cięzki mecz dla obydwu druzyn.City caly sezon w kryzysie a Real przeciętny z kontuzjami.Bedzie ciekawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Świetne sezony całej trójki.


0

@MesQueUnClub96 Tez mi się tak wydaje ze tylko część ludzi aczkolwiek no zobaczymy.Planuje sobie obejrzec jedną polowe tego meczu.

2

Ciekawa czy cała hala dostanie koszulki Doncicia.Raczej srednio by sie to oplacalo chociaz kto wie.Los Angeles to bogaty cyrk.


3

Ciekawe po ile bilety będą.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Luka Doncić dziś debiutuje w meczu z Utah


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@sergio5 Łobuz kocha najbardziej

1

Aj Alex tak blisko. @mekston


0

@FcPortoFan1999 Zmienianie trenera co rok nie jest dobre dla klubu ale to ekstraklapa

3

@FcPortoFan1999 To jego pierwszy sezon w Legii więc powinien być tu jeszcze w next

9

Pov Carlo Ancelotti gdy Real przegrywa.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zadafcb W sumie ja to się nie wypowiadam bo tylko co rok Super Bowl oglądam bo to jednak święto troche takie nawet jak się na tym nie znasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?