Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ciekawe Carlitos gdzie wystąpi teraz
0
@norbi77 No wylewy Edersona to w sumie w pakiecie zawsze są.Dla mnie zawsze on był overrated.
1
Sporting Amorima by nie przegrał u siebie z Borussią 0:3.Oj Ruben coś ty na robił.
0
@MesQueUnClub96 Budzet nieograniczony wiec why not
2
@NeroTFP1 To napewno + nie trenował Borussi Dortmund (z szacunkiem do nich)
0
@PatrykBarca Miec dwa razy mniejsze xg niz Real i to u siebie to wstyd
5
Ale wstyd dla Manchesteru i to u siebie. @mekston
3
@norbi77 Ale obiektywnie Real byl lepszy niz City dzis
3
Szczreze to chyba trudniejszy byłby Celtic niz City dla Realu
1
Świetny wynik dla Realu tak naprawde.Mysle ze remis na wyjezdzie braliby w ciemno.City mocny zjazd.
0
Ale to są FC Paralici
2
To 27 bramka Haalanda w tym sezonie.Kolejny sezon na topowym poziomie.
0
Haaland jakie pewne penalti.
1
@mekston Wiking w formie
6
Dajcie rudemu kroplówke bo juz ledwo daje rade biegac
0
@Filipem City nie mialo pretensji wiec chyba nie
2
@macio_944 Problem w City jest taki ze kazdy tam zaliczyl zjazd oprocz Haalanda
7
Kevin de Bruyne welcome Saudi Arabia 2025
1
@macio_944 A podobno jemu blizej do Barcy niz Realu
1
Ale świetna ta piłka od Ceballosa.Niczym Pedri w prime.
0
Nic nie zostało z tego wielkiego Manchesteru City.Mam wrażenie że tam każdy z nich obniżył loty względem poprzednich lat.Moze Haaland jedynie gra swoje jak co rok.
9
@MesQueUnClub96 Ok to nie oglądam
0
@mekston Doku tez na lawce.Chyba Pepula cos szykuje
3
Foden na ławce kosztem Grealisha.Guardiola chyba ma swój świat.
0
Z jednej strony fajnie jakby Barcelona zagrała z PSG bo to szybka okazja do rewanżu za 2024 ale z drugiej strony jakby Dembele znowu wyrzucil Barcelone z LM to mogloby boleć.
0
@tbas Dembele to wszedzie sobie poradzi bo u niego lewa noga i prawa podobnie dzialają
3
@Hawajczyk No on ma wszystko czego potrzebuje zawodnik ofensywny czyli jest dynamiczny,szybki,dobry drybling,obunożny + przyszło świetne wykończenie.
1
@Coutinho007 Teraz na takim LS w Barcelonie u Flicka to by była miazga
7
Hmm ciezko znalesc lepszego pilkarza w 2025.Futbol potrafi zaskoczyc.
5
Wszyscy lubimy Stepha Currego.