Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Nefir Musiałby odejsc z Realu bo tak to zawsze bedzie takim zapychaczem na tym prawym skrzydle bo nikt tam nie chce grać
2
@Nefir Jest solidnym piłkarzem ale wyraznie gorszym od Viniciusa i Mbappe.Taki Ferran Torres tzn może ciut lepszy.
6
Jokić to Jokić
29
@PatrykBarca Gundogan dał Barcelonie wszystko co mógł i nie powinien byc hejtowany przez kibiców Barcy
1
@PatrykBarca Tyle że Real gra po realowemu i oni potrafią tak wygrywać a City wygląda jak trup piłkarski
1
@norbi77 No musi coś zaryzykować
9
@norbi77 Problem w City jest taki ze mam wrazenie ze kazda druzyna obecnie jest im w stanie strzelic kilka bramek.Ciezko sie na to patrzy.
3
@norbi77 Ja myslalem ze on od poczatku zagra
0
@norbi77 Doku to taki jezdziec bez głowy a Pep chyba nie lubi takich pilkarzy
0
Czujesz satysfakcje ze juz przed meczem wiedziales co będzie? @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Bedzie kolejny tytuł dla Hiszpana?
0
@mekston Ciekawe Carlitos gdzie wystąpi teraz
0
@norbi77 No wylewy Edersona to w sumie w pakiecie zawsze są.Dla mnie zawsze on był overrated.
1
Sporting Amorima by nie przegrał u siebie z Borussią 0:3.Oj Ruben coś ty na robił.
0
@MesQueUnClub96 Budzet nieograniczony wiec why not
2
@NeroTFP1 To napewno + nie trenował Borussi Dortmund (z szacunkiem do nich)
0
@PatrykBarca Miec dwa razy mniejsze xg niz Real i to u siebie to wstyd
5
Ale wstyd dla Manchesteru i to u siebie. @mekston
3
@norbi77 Ale obiektywnie Real byl lepszy niz City dzis
3
Szczreze to chyba trudniejszy byłby Celtic niz City dla Realu
1
Świetny wynik dla Realu tak naprawde.Mysle ze remis na wyjezdzie braliby w ciemno.City mocny zjazd.
0
Ale to są FC Paralici
2
To 27 bramka Haalanda w tym sezonie.Kolejny sezon na topowym poziomie.
0
Haaland jakie pewne penalti.
1
@mekston Wiking w formie
6
Dajcie rudemu kroplówke bo juz ledwo daje rade biegac
0
@Filipem City nie mialo pretensji wiec chyba nie
2
@macio_944 Problem w City jest taki ze kazdy tam zaliczyl zjazd oprocz Haalanda