Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Kibicujecie Holandi ale wiecie ze jak VVD klepnie tą lige narodów to złotą piłka będzie już bardzo blisko :D
0
Nie wierze...........
0
Szczerze zawsze mówilem że Stones jest przereklamowany.
0
@student97r +KejDi do Brooklynu i by było fajnie :D
1
2 ręki xddddddd
0
@Chwytliwy No lingard>de jong
0
DZESIIIIIIIIIIIII
0
Ciekawi mnie ile de jong będzie miał przebiegnietych km.On cały czas jest w ruchu.
0
Kupmy tego de Ligta
0
@Pikaczu Boją się.
2
Lingardinho na boisku.
3
@ViscaBarca123 Taka zdolna ta młodzież?
0
@Elosek Oby się poprawił w drugiej połowie bo VVD sam nie da rady .
1
Jesli Holandia nic nie zmieni w swojej grze to będzie ciężko.Fajnie sobie podają piłeczkę ale takim czymś to Anglików nie zaskoczą.Wolno,wolno i jeszcze raz wolno.Anglicy też coś słabo.Farta mieli bo de Ligt im podarował bramke.
0
Umtiti w formie>de Ligt w formie
1
Nie dość że przez niego bramka padła to jeszcze go zdziurowali.
1
@DawidekFCB Bo się boją potężnego VVD
0
Lepiej tego Rashforda kupić
0
Jednak ten de Ligt to słabiak
0
Póki co to duet VVD&de Ligt trzymają na smyczy napastników z Angli.
0
Niezły atak ma Anglia.Sterling-Rashford-Sancho
1
@messi564 Dopiero grali.
2
@Commando LM=Złota piłka
0
@BarcaInfo Dobry transfer City.Przyda sie Walkerowi rywalizacja :d
18
@Odesseiron Wole kebaba
0
@student97r Pewnie jakby to by był mecz o wszystko to Klay by grał ale tak naprawde to dopiero początek tej ,,bitwy'' :v
0
@student97r Troche potem żałowałem ale naszczescie się udało.To naprawde musiałby byc cud by GSW to wygrali.Curry musiałby rzucic z 70 60pkt :v
0
@student97r Postawiłem 200zł na Toronto gdy tylko się dowiedziałem ze Klay nie zagra :D
0
@BartqRKO Przynajmniej możemy poogladać głebokich rezerwowych GSW :D
0
@Coutinho007Miejmy nadzieje że wróci na własciwe tory :v