Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Aaaa :D Myslalem ze jeszcze jeden bedzie :p
0
To 1 meczyk?
18
@Zbyszard Messi i Cou w srodku pola xD.
5
@redbed123 No z Lucho przynajmniej konferencje były ciekawe.
1
@Arthur To będzie akurat fajny finał bo oba zasługują :)
2
@COU_11 msn.
14
@Arthur A ja wole Tottki.Nigdy nie wygrali LM.Do tego kiedy oni wgl coś wygrali?To też będzie przykład dla innych zespołów że nie trzeba wydawac pierdyliand milinów dolarów by wygrywać tak wielkie puchary :)
3
@SeeleyBooth A ja tych małych meszek :C
1
@blaugrana1980 Pewne jest to że świat by oszalał jesli do takiego czegoś by doszło.
1
@SeeleyBooth Podobno zaoferował się United
1
@Witekk10 http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/24/internacional/1485279498_238373_1485279698_noticia_normal.jpg
0
@DonElPatron Tak jak Wilder w ostatniej :D
0
@Michael_20 Jak śmiesznie?Jak ten finał to 50/50
0
@FanBarcy22 Tez mi się tak wydaję że chwile się pobawi i go skończy po jakimś tam czasie.
2
Ile rund da mu Antek?Obstawiam że max 2-3.Walka w ndz o 2 w nocy w tvp sport.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61452879_1335621036593783_2303463240849424384_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d8e472ebe04b6435457bdf094b9b44af&oe=5D968D38
0
Wyjazdowe Juve.Nawet ładne :v https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61394035_406759513246744_5042748448290373632_n.png?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=19fa34112ee9f5d26948eb7c412ba196&oe=5D92D8F4
0
@student97r Jak trwoga to do Duranta :D
7
@kkbarca No niech szykuję sie na to że bd musiał walczyć o skład bo przed nim są jeszcze Umtiti i Lenglet. :)
1
@student97r Dinozaury robią 4;0 :D
0
@zodiak_10 Widać odrazu że w Liverpoolu często decydował sie na akcje indywidualne.Lubił dryblować i dobrze mu to wychodziło.Nie bał się pojedynków 1vs1 a wręcz przeciwnie chciał w nie wchodzić.A ten Coutinho który gra w Barcelonie to jakaś podróba.Zero akcji indywidualnych.Król w podaniach ale do tyłu czyli takie ala gomes.Nie wiem ale on sie boi kiwać bo jak mu nie wyjdzie to Messi pokrzyczy czy co?
1
@Witekk10 Dlaczego on nie zagra w Barcelonie :C Drybling,szybkość,przegląd pola,obunożność,wykończenie,długie podanie a przede wszystkim inteligencja boiskowa.
11
@Buksza Normalnie.Już nie róbmy z tej ligi francuskiej jakiegos gó***.Tam też są zespoły które fajnie grają w piłke.Są tez zespoły z którymi naprawde trzeba się postarac by zgarnąć z nimi 3pkt.Kibic Barcelony nie powinien pisać o blamanżach w LM :)
0
@Huor Tez tak myśle że nie ma szans na transfer :v
0
@kielon93 Jesli doszłoby do wymiany Ney/Demb to napewno szejk by kupił Griziego.
0
@ViscaBarca123 Tak patrzę ile Thiago ma już lat... a tu 28 o.o kiedy to minęlo?masakra :C
0
@Momalsino Ciężko powiedzieć.Lewe skrzydło i prawa obrona chyba najsłabiej a która z nich słabsza to nie wiem.
0
@Arteek87 Nie kozak tylko po prostu Steph Curry :v
25
Steph na rozgrzewce https://www.facebook.com/warriors/videos/2306162952957563/
2
@Socjopata Czy jest coś w czym on nie jest najlepszy? #kingGiroud
0
Młody chłop jest to jeszcze się nagra.Dopóki Francja wygrywa nie można nic zarzucic trenerowi odnośnie składu.