0

@Janiama Nie głupi naród tylko prosty ^.^

0

@szkutnik91 Czy ja wiem.Barca obecnie podobna jest do PSG.Na podwórku obie drużyny mocne a w LM co rok dostaja wpiernicz.Obie dobrze płacą.Obie robią gigantyczne transfery.

0

Kto ważniejszy obecnie dla Barcelony Cou czy Dembouz?

0

@Arkon Isco od zawsze wydawał się taki barceloński.Taki mini Iniesta.

1

@ViscaBarca123 Moze nie przereklamowany a po prostu zbyt duże oczekiwania mają ludzie wobec niego :d

0

@Solimalhio A moje hmm.w sumie trochę tez :D

2

Swoją drogą piękne zdjęcie ukazującego najlepszego pomocnika na świecie.

0

@Michael_20 Vini z tego co czytałem ma grać na prawym skrzydle także napewno nie zaginie.Rodrygo może grać na obu skrzydłach i szpicy także też pewnie swoje minuty dostanie. :]

0

@Witekk10 A wydaje się że to było niedawno :v To straszne jak ten czas szybko leci :c

0

@Barwindg I zostały szpilce jedynie walki z kelnerami.Szkoda bo miał swoja szanse. :v

0

@Bartek22 A pamiętam jakie były tu zachwyty nad Miną hah :D

0

@FCB24 Ale on w tym United ma chyba troche goli

0

@FCB24 W czym Lukaku jest przereklamowany?Z tego co widzialem ma ponad 100 bramek w PL w wieku 25 lat.Tak o pytam tylko.

0

@matirix20 Do wygryzienia na easy

0

@student97r Irving,Kuzma,James,Davies i Leonard.

0

@Chwytliwy Nikt jeszcze xD

59

@Trojanek23 Teraz ty narzekasz na tych narzekajacych co narzekają.

1

@AboveYou ahahhaha

0

@AboveYou No miałem oznaczyć ze oprócz ciebie :D

0

@damianex10 Taki hajs zmienia każdego.Aż boje się pomyślec co by się ze mną działo gdybym takie coś ugrał. :v

0

@Michael_20 Alisson nie ma szans.

0

@Danny Gaucho Co tańczyles?

0

@Chwytliwy Mówie dobrze dla Romka.Zawsze cały hejt był na niego gdy zapi3rdalał zawsze najwięcej.Starał się gdy tylko był na boisku.

0

@Chwytliwy I dobrze.W Italii się odrodzi.

2

@Socjopata United znowu dostanie w pysk hehe

0

Ciężko będzie pogodzić Griza i Cou razem na boisku ale zobaczymy :]

3

@Danny Gaucho Aj Marek gdyby nie kontuzje..Zasługiwał na większa kariere a tak pewnie juz zostanie na zawsze w Borusi.

0

@krefi10 No takie 100 baniek +

4

@AboveYou +basenik a w nim foki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?