Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ Wystraczy strzelic jedną bramkę na CN i jestes zwiazany z tym klubem na zawsze
0
@NeroTFP Niestety ale trofea drużynowe będą tutaj mocno decydowac.
5
@Danny Gaucho To on w takim razie nigdy nie zakonczy tej kariery
0
@Danny Gaucho No i dobrze.Zespół Fabiana będzie jeszcze mocniejszy w next :]
1
@4drian0 No nie ma co ukrywać że jeśli jest zdrowy to numer dwa na świecie.
0
@Danny Gaucho No właśnie brazol to brazol.Dembouz jakoś mi go wgl nie przypomina.
1
@filip73 Nie ma żadnego pewniaka.
0
@BykFCB Dokładnie.
8
27.04
– Z kim chciałbym zagrać? Z Hazardem. To zawodnik, który tworzy różnicę. To inny gracz. On ma styl podobny do mojego. Myślę, że fajnie byłoby tego spróbować. Razem robilibyśmy hałas – powiedział Brazylijczyk. – Przyszłość? Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się jutro. Futbol to bardzo szalona gra. Ja jednak jestem bardzo szczęśliwy w Paryżu.
Njr
1
@KamQiX Niekoniecznie.Neymar fajnie sobie pyka również na dyszce.Mogli by się razem wymieniać.Neymar kiedys wspominał że chciałby zagrac z Hazardem.
0
@jakub6623 Może grac.
Benz
njr-eden-vini
3
@vangoor Ta oficjalnie to on zostaje w PSG.
0
@Coutinho007 Jak Bale to człowiek któy potrafi jeden język.Zginie w Niemczech.Niech wraca do Angli i się odbuduje.
0
@Coutinho007 Gdzieś Bale będzie musiał pójść i wydaje mi się że tylko United może go kupic.Nikogo praktycznie nie stac na niego.
0
@Coutinho007 Z Bale myśle ze jeszcze można coś wycisnąć.
0
@Coutinho007 W United myśle że Ivan by się odnalazł.
0
@Michalowsky99 Nie.
-Rakitic wciąż może dać troche jakości
-Coutinho jest dobrym piłkarzem ale nie dla Barcelony
-Bale hmm coś tam jeszcze potrafi
0
@Kamiloza91 Ma 3 opcje
-Paryż
-Juve
-Madryt
0
@LuckyFCB W sumie to by było troszkę upokarzające dla klubu.Ostatni triumf w LM był z kim? Z Neymarem.Wiec jak trwoga to do Brazylijczyka.
1
@Colon CRISTIANO RONALDO
0
@Barca1922 Ney-Antek-Leo vs Hazard-Jovic-Mbappe.
0
@JaSzymon z kim?
0
@Karakanis Szejk nigdy takiego czegos nie zrobi.
0
@Arkon Zizou mocno się uparł na Pogbę i nawet jak United będzie chciało z 200mln to oni to dadzą.
0
@socha Eriksenowi został chyba rok kontraktu?Fajną opcją by był i do tego tanią.
2
Trochę smutek że nie ma żadnego z naszych.
0
@Socjopata niech idą kręcic makaron
0
Ceballos najlepszy pomocnik na swiecie
1
@Veb1233 Ale w sumie dobrze.Ja akurat lubie czytac opinie innych na dany temat :V
0
@dariooo No to w takim razie nigdzie się nie nadaje bo rasowym prawym obronca to on nigdy nie będzie.