0

@Esteban_ Wystraczy strzelic jedną bramkę na CN i jestes zwiazany z tym klubem na zawsze

0

@NeroTFP Niestety ale trofea drużynowe będą tutaj mocno decydowac.

5

@Danny Gaucho To on w takim razie nigdy nie zakonczy tej kariery

0

@Danny Gaucho No i dobrze.Zespół Fabiana będzie jeszcze mocniejszy w next :]

1

@4drian0 No nie ma co ukrywać że jeśli jest zdrowy to numer dwa na świecie.

0

@Danny Gaucho No właśnie brazol to brazol.Dembouz jakoś mi go wgl nie przypomina.

1

@filip73 Nie ma żadnego pewniaka.

0

@BykFCB Dokładnie.

8

27.04
– Z kim chciałbym zagrać? Z Hazardem. To zawodnik, który tworzy różnicę. To inny gracz. On ma styl podobny do mojego. Myślę, że fajnie byłoby tego spróbować. Razem robilibyśmy hałas – powiedział Brazylijczyk. – Przyszłość? Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się jutro. Futbol to bardzo szalona gra. Ja jednak jestem bardzo szczęśliwy w Paryżu.
Njr

1

@KamQiX Niekoniecznie.Neymar fajnie sobie pyka również na dyszce.Mogli by się razem wymieniać.Neymar kiedys wspominał że chciałby zagrac z Hazardem.

0

@jakub6623 Może grac.
Benz
njr-eden-vini

3

@vangoor Ta oficjalnie to on zostaje w PSG.

0

@Coutinho007 Jak Bale to człowiek któy potrafi jeden język.Zginie w Niemczech.Niech wraca do Angli i się odbuduje.

0

@Coutinho007 Gdzieś Bale będzie musiał pójść i wydaje mi się że tylko United może go kupic.Nikogo praktycznie nie stac na niego.

0

@Coutinho007 Z Bale myśle ze jeszcze można coś wycisnąć.

0

@Coutinho007 W United myśle że Ivan by się odnalazł.

0

@Michalowsky99 Nie.
-Rakitic wciąż może dać troche jakości
-Coutinho jest dobrym piłkarzem ale nie dla Barcelony
-Bale hmm coś tam jeszcze potrafi

0

@Kamiloza91 Ma 3 opcje
-Paryż
-Juve
-Madryt

0

@LuckyFCB W sumie to by było troszkę upokarzające dla klubu.Ostatni triumf w LM był z kim? Z Neymarem.Wiec jak trwoga to do Brazylijczyka.

1

@Colon CRISTIANO RONALDO

0

@Barca1922 Ney-Antek-Leo vs Hazard-Jovic-Mbappe.

0

@JaSzymon z kim?

0

@Karakanis Szejk nigdy takiego czegos nie zrobi.

0

@Arkon Zizou mocno się uparł na Pogbę i nawet jak United będzie chciało z 200mln to oni to dadzą.

0

@socha Eriksenowi został chyba rok kontraktu?Fajną opcją by był i do tego tanią.

2

Trochę smutek że nie ma żadnego z naszych.

0

@Socjopata niech idą kręcic makaron

0

Ceballos najlepszy pomocnik na swiecie

1

@Veb1233 Ale w sumie dobrze.Ja akurat lubie czytac opinie innych na dany temat :V

0

@dariooo No to w takim razie nigdzie się nie nadaje bo rasowym prawym obronca to on nigdy nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?