Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1 Nie mój prezydent, ale szanuje za niezmienne poglądy.
1
@Roobo Już widzę jak ktokolwiek z nich rezygnuje jak oni kręgosłupa moralnego nie posiadają ani wstydu.
16
Jezu, ale ten Onet jest upolityczniony pod jedną partię. Aż obrzydliwe się to robi
3
@Frimpong Niektórzy mówią, że najgorsza część. Dla mnie najlepsza. Głównie zapewne przez nostalgię, ale tak naprawdę od ostatnich 5-6 części to seria turla się strasznie w dół.
0
@Herato Powinni w kinach grać film "Jak zepsuć legendarny klub w 10 lat". Katastrofalna organizacja, złe transfery. Chociaż czy złe? Wielokrotnie było, że piłkarze, który po odejściu z ManU grali lepiej niż w nim.
12
Praktycznie za rok 20-sto lecie obchodzi Tokio Drift. Matko, ale człowiek się szybko starzeje. Pamiętam jak z kuzynem za małolata oglądaliśmy spiracony pobierany 4 godziny film. Do tej pory mój faworyt, ale raczej za wspomnienia i klimat. Kuzyn niestety już nie żyje, ale wspomnienia zostaną ze mną do końca.
0
@TR3YWAY Twarzowe zdjęcie
15
Ostatnie pokolenie to banda idiotów. Każdy to wie, ale dzisiaj widziałem filmik jak wchodzą na autostradę i prawie nie zostali rozpaćkani przez tira, który ledwo wyhamował.
11
@D10SLEO Nie no momentami jak człowiek czyta to się zastanawia kto tam u góry siedzi i z jakimi kompetencjami xD
20
Pamiętam jak Duda obiecywał, że nie wprowadzi żadnego nowego podatku. Tuż po wygraniu od razu wprowadził podatek cukrowy. Oczywiście miało to iść z kieszeni przedsiębiorców, obiecywał, że tego nie przerzucą na nas i cyyyk napoje 40% w górę.
0
Chłop sobie sam zorganizował i kupił sprzęt do obsługi wieców xD
0
Zara Mentzen w Zero
3
@Borneo I właśnie tak powstają rzeczy wyrwane z kontekstu. Człowiek rzuci jedno zdanie, nie doczyta i nie do końca usłyszy i potem drugi przekaże trzeciemu
3
@GeneralXavi Dokładnie. Jako jego wyborca nie chciałbym, aby mówił mi kogo mam popierać w drugiej turze. Każdy wie na kogo chce głosować. Pokazał w teorii, że jest gościem niezależnym i tak też jego partie trzeba głosować mimo, że prawicowa i wiadomo na kogo on sam będzie głosował.
2
@gumaz Dobre zagranie. Trzaskowski nie przyjdzie, Nawrocki się pojawi.
1
@Kondziu_FCB wybrnął? Nie powiedziałbym. Bardziej nie ma u nas prokuratury, która w normalnym kraju by go za dupę chwyciła
2
@D10SLEO I cyk pozew zbiorowy powinni złożyć
0
@Deathwing112 W zasadzie Hołownia mimo tragicznego wyniku nadal lepszy niż Zandberg. Ciekawe jak to by wyglądało jakby lewica nie była podzielona między Biejat i Zandberga
2
Największy przegrany wczorajszych wyborów to chyba Hołownia. Dzisiejszy poranek musiał być na dużym kacu mentalnym i jasnym znakiem, że wejście w koalicję na zasadach Tuska było błędem.
7
@Zieliniak Twój post też zniknie zapewnie bo moderacja tutaj to dramat niestety. Usuwane są komentarze i posty bez żadnego wyjaśnienia.
0
@turhiay Mam nadzieję, że nie poprze. Wiadomo, że i tak będzie ogromną część jego elektoratu głosować na Nawrockiego, ale jednak brakiem poparcia pokazałby, że chce łamać duopol, a nie go podtrzymywać. Wyborcy i tak wiedzą co zrobić
0
@kuz Rabini widzę niezdecydowani xD
2
@Mezocyklon87 Bardziej tu chodzi o to, że to Trzaskowski jest mizernym kandydatem. Kiepski w debatach, zmieniający poglądy, niezbyt przyjemna mimika twarzy
0
Jakie macie podejście do głosowania osób zza granicy?
Bo niektórzy pewnie od 30 lat nie byli w Polsce, albo byli na wakacjach u rodziny, a głosują i decydują o naszym kraju.
1
@Mazi Ajajaja, polecam sudokrem na podrażnienia odbytnicze
0
Wybory wyborami, ale poczekajmy jak będzie przyznawana złota piłka na naszej stronie. To się dopiero będzie działo
36
Podoba mi się co Zandberg powiedział wczoraj wieczorem, że jego wyborcy to nie jest puchar przechodni, żeby go przerzucać.
4
@AlwaysBlaugrana Nie chce być niemiły, ale nie wiemy co z Kaczyńskim będzie za 4 lata xD
4
Mam wrażenie, że Stanowski wywiadem z Nawrockim srogo mu pomógł odbudować wizerunek xD
0
@Kgorecki2500 gadżety gadżetami, ale jakby Ci się udało sama Biejat zgodzić to nonono xD