Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dwie partie po 30 procent, a ci gadają że duopol pęka xD nie no litości
0
@Roobo Sami siebie nie skażą
0
@icon3520 Zajączkowska ale wybór ciężki
1
@Eklerek atrybutt niezły nawet
0
@icon3520 Miałeś poprzednio. 7 procent xD
Bosak nie miałby takich możliwości biorąc pod uwagę jaka ma funkcję w rządzie. Dwa Mentzen ma sporo więcej kasy która mógł ładować i więcej czasu żeby móc objeżdżać
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy w Kąkolwenicy zawodówkę mają czy musiał dojeżdżać do szkoły
2
Ale nieee no, że Pan Woch nie zostanie prezydentem? Dajta spokój
0
@MesQueUnClub96 Nie głosowałem na ani jednego ani drugiego. Teraz też tak zrobię
3
Na drugą turę raczej nie idę. Bez różnicy, który złodziej będzie mnie okradał
3
Hołownia mam w wrażenie, że po następnych parlamentarnych wyborach będzie skończony.
Ładnie go Tusk ograł i spacyfikował.
0
Na wiecu u kandydata obywatelskiego właśnie śpiewają LECH KACZYNSKIIII. Kabaret kulwa
0
@Szlag To raz, a dwa ludzie widzieli że jako Marszałek który ma większą władzę nic nie robi. To po co mu stołek.
Koalicja ładnej go załatwiła i zneutralizowała
0
@Barca-Messi10 Tu też niezłe oszołomy
0
@AlwaysBlaugrana Dopóki ludzie starsi nie wymrą to w tym kraju nie będzie normalnie
0
No to teraz po poparcie Sławka będzie musiał się Trzaskowski lub Nawrocki ostro pucować xD
2
Jak w tym kraju ma być normalnie jak ludzie ciągle głosują na to samo badziewie. Masakra
5
@Lukikiki 15.5 procenta to zły wynik?
1
15.4 Mentzen, wynik świetny. Ale wynik Nawrockiego poraża. Masakra
0
Kiedy będą te wyniki bo już chce jechać po PiSie i PO i po większości starszych ludzi. Już nie mogę się powstrzymać :(
1
@gumaz Krzyż na drogę dla gościa, który będzie czekał na taką babę jak ona do ślubu. Patrząc na jej niektóre komentarze w sieci i zachowania to po ślubie może byc tylko gorsza.
1
@FcPortoFan1999 Rakieta ładna, ale codziennie widzę większą
0
@FcPortoFan1999 Też mnie to zaciekawiło
0
Byliście już głos oddać? Ja to tak koło 16-17. Trzeba chwilę odsapnąć. Z rana to pewnie starsza generacja najliczniejsza jak do kościoła było chodzone.
0
@Popitek12 Ja nie żałuję. Ciesze się że odszedł. Jak był u nas to raz, że kontuzjogenny, nie przykladajacy się do gry, a na koniec jeszcze cyrk robił
0
@piasqnfcb tak to zauważyłem, ale ciekawiło mnie czy jak będę grał na jakiś mapach to czy jestem w stanie dropnac skrzynie dodatkowo xD
0
Ktoś mi wytłumaczy bo pewnie sporo osób tutaj gra w cs2. Jak to jest czy da się wydropić np skiny czy skrzynki z jakiś map? Bo jestem świeży xD
0
Raków widzę rozkłada nogi
1
@Kapitan hawk Ale to dla nich musi być upokarzające jak patrzą na La Ramble xD
0
@Czajka90 Ty kuflarzu! Nic tylko kraftowe sląskie
1
@Azazel_Pazuzu Znam na to sposób kolego. Wystarczy nie pracować!
Oczywiście żartuje, ale niestety w tym kraju dotuje się nierobów, a pracowitych okrada.