1

Lucho to jest świr

6

Porażka musiała się zdarzyć, ale nie musiała dzisiaj. Rotacje są potrzebne, ale można je dokonywać, gdy wygrywa się 3-1 w 60' z Valencią, a nie wymieniając pół składu przed starciem na trudnym obiekcie, jakim jest El Sadar. Wyraźne błędy Flicka, ale, oczywiście, go nie skreślamy. Liczę na właściwe wnioski:
- Martín i Domínguez na razie tylko do rotacji przy bezpiecznym wyniku;
- Ferran nie wykorzystał szans;
- trzeba znaleźć piereszego bramkarza (to się chyba dokonało).
Szkoda meczu, szkoda wyniku, jedziemy dalej.

0

@Allblacks86 nie zesraj się. Komentarze w większości są merytoryczne. Próbujesz zabłysnąć utartym hasłem.

0

@LatajacyHolender jesteś odklejony

0

Szczęsny, witamy!

1

Ansu z powrotem się ubiera. Ferran dalej na boisku.

3

Zmienił Lewego, a Ferran gra... Dawaj Ansu

3

Wiem, że przeciwko Realowi bramki by nie uznali.

0

@4Fabregas4 mordo, jesteś typem, który kijem rzekę zawraca. Lewy 8 bramek w 8 meczach - "Lewy fatalny". Ter Stegen wsadza na konia Erica - "ter Stegen bez winy". Ferran najgorszy na boisku - "Ferran super, wy się nie znacie"

0

@Gabsonek i to by spierdolił

14

Ferrana już bym zmienił. Nie czekał bym na drugą połowę

0

Drugi gol nie powinien być uznany, moim skromnym zdaniem, ale ogólnie uja gramy. Flick poszedł po bandzie i nie pykło. Za dużo graczy zmienił.

0

Logika podpowiada, że będzie w torbę. Rapha i Lamine do rotacji, ok, ale naraz? Gdy Olmo i Fermín są kontuzjowani? Ja pierdziu.

2

Świetny artykuł!

6

Coś fantastycznego, naprawdę!

1

Cholera, to się dzieje!

20

Kolejny polski blanco, którego rzyć boli na myśl o dwóch wybitnych polskich piłkarzach w FCB!

0

Dobre, dobre. :⁠-⁠D

3

Lewy już jest, Wojtek na bramę i jeszcze Krycha na "6". O, Jezu, ale by to chodziło. :⁠-⁠D

10

Navasa kojarzę z Realem i fajnie, jakby tak zostało.

3

@CinekPL85 Lagi do Roberta ma fantastyczne. ;⁠-⁠)

29

No, to tylko Szczęsny. Dawaj, Wojtek! Stwórzcie z Robertem historię!

0

Jest Baskiem, więc na bramkę się nadaje. ;⁠-⁠)

2

Jeżeli nie Szczęsny, to nikt. Jeżeli Peña nie będzie dawać rady, to Astralaga.

0

@Gacek5 to samo pomyślałem xD

1

@addept dokładnie, tak. Ja ogólnie uważam, że Pedri lepiej wygląda niżej (obok, zazwyczaj, Casadó), niż jako dziesiątka. Eric też (na razie) nie wprowadza spokoju, a Domínguez powinien wyręczać chłopaków, jak mecz jest rozstrzygnięty.

5

Wiecie, co jest najlepsze? Że to był nasz słaby mecz.

0

Ale w ataku jest zajebisty.

0

Pablito lubi nieodpowiedzialnie stracić piłkę.

1

Dlaczego nie gra Cubarsí?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?