David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lucho to jest świr
6
Porażka musiała się zdarzyć, ale nie musiała dzisiaj. Rotacje są potrzebne, ale można je dokonywać, gdy wygrywa się 3-1 w 60' z Valencią, a nie wymieniając pół składu przed starciem na trudnym obiekcie, jakim jest El Sadar. Wyraźne błędy Flicka, ale, oczywiście, go nie skreślamy. Liczę na właściwe wnioski:
- Martín i Domínguez na razie tylko do rotacji przy bezpiecznym wyniku;
- Ferran nie wykorzystał szans;
- trzeba znaleźć piereszego bramkarza (to się chyba dokonało).
Szkoda meczu, szkoda wyniku, jedziemy dalej.
0
@Allblacks86 nie zesraj się. Komentarze w większości są merytoryczne. Próbujesz zabłysnąć utartym hasłem.
0
@LatajacyHolender jesteś odklejony
0
Szczęsny, witamy!
1
Ansu z powrotem się ubiera. Ferran dalej na boisku.
3
Zmienił Lewego, a Ferran gra... Dawaj Ansu
3
Wiem, że przeciwko Realowi bramki by nie uznali.
0
@4Fabregas4 mordo, jesteś typem, który kijem rzekę zawraca. Lewy 8 bramek w 8 meczach - "Lewy fatalny". Ter Stegen wsadza na konia Erica - "ter Stegen bez winy". Ferran najgorszy na boisku - "Ferran super, wy się nie znacie"
0
@Gabsonek i to by spierdolił
14
Ferrana już bym zmienił. Nie czekał bym na drugą połowę
0
Drugi gol nie powinien być uznany, moim skromnym zdaniem, ale ogólnie uja gramy. Flick poszedł po bandzie i nie pykło. Za dużo graczy zmienił.
0
Logika podpowiada, że będzie w torbę. Rapha i Lamine do rotacji, ok, ale naraz? Gdy Olmo i Fermín są kontuzjowani? Ja pierdziu.
2
Świetny artykuł!
6
Coś fantastycznego, naprawdę!
1
Cholera, to się dzieje!
20
Kolejny polski blanco, którego rzyć boli na myśl o dwóch wybitnych polskich piłkarzach w FCB!
0
Dobre, dobre. :-D
3
Lewy już jest, Wojtek na bramę i jeszcze Krycha na "6". O, Jezu, ale by to chodziło. :-D
10
Navasa kojarzę z Realem i fajnie, jakby tak zostało.
3
@CinekPL85 Lagi do Roberta ma fantastyczne. ;-)
29
No, to tylko Szczęsny. Dawaj, Wojtek! Stwórzcie z Robertem historię!
0
Jest Baskiem, więc na bramkę się nadaje. ;-)
2
Jeżeli nie Szczęsny, to nikt. Jeżeli Peña nie będzie dawać rady, to Astralaga.
0
@Gacek5 to samo pomyślałem xD
1
@addept dokładnie, tak. Ja ogólnie uważam, że Pedri lepiej wygląda niżej (obok, zazwyczaj, Casadó), niż jako dziesiątka. Eric też (na razie) nie wprowadza spokoju, a Domínguez powinien wyręczać chłopaków, jak mecz jest rozstrzygnięty.
5
Wiecie, co jest najlepsze? Że to był nasz słaby mecz.
0
Ale w ataku jest zajebisty.
0
Pablito lubi nieodpowiedzialnie stracić piłkę.
1
Dlaczego nie gra Cubarsí?