0

Ech... Wielka szkoda. Smutno.

0

Jeżeli nie wyjdzie z Ousmanem, to należy kogoś sprowadzić w jego miejsce, ale jak wyjdzie to po co kolejny skrzydłowy? Na prawej stronie mogą grać Ferran Torres (przy zdrowym Ansu ławka dla Ferrana) albo Jutgla chociażby. Pamiętajmy, że są jeszcze młodzi utalentowani, którym warto dać szanse (Blanco! czy Ilias).

0

@Sortello jeden sukces Alemany'ego już jest - to sprzedaż Cou. Pozostała cała reszta. To będzie z pewnością gorące lato. Od sprzedaży tych zawodników zależy, czy będą środki w budżecie, przede wszystkim płacowym, na Lewego czy Kounde. Myślę, że sprzedaż Depaya czy FdJ to plany całkowicie awaryjne, dlatego są w ogóle rozważane, bo taka jest sytuacja.

0

Ferran jest trochę zajechany. Przydałby m6y się odpoczynek. Potencjał w nim jest. Trzeba poprawić celność. Co do Auby, jeśli przyjdzie Lewy, to po co nam Gabończyk?

0

Najpierw po nim jedzie, a potem mówi, że cierpi z powodu jego odejścia...

0

Dest + Lenglet + 20 mln € albo Dest + 35 mln €
Inaczej pewnie bez szans.

0

Dziwię się, że ostatnio nie dostał szansy. Na zmiennika byłby idealny.

0

@Tollusiek Adama nie zostanie wykupiony. Jego wystawianie nie ma sensu.

0

@ShawnC To nie jest wysoka ocena dla Minguezy, lecz fatalna dla Lengleta. Z nim, a nawet Ericiem w składzie, ze słabszymi rywalami trzeba drżeć o obronę. Oscar wcale nie jest wiele gorszy, a tańszy. Pokazał, że jest w stanie być dobrym zmiennikiem.

2

Mingueza udowodnił, że może być lepszym zmiennikiem niż Lenglet, nie wspominając o Umtitim. Pytanie, czy piąty ŚO nam potrzebny na przyszły sezon, czy nie lepiej dawać szanse chłopakom z rezerw, takim jak Mármol. A propos, super, że Mika dostał okazję do gry.

1

Oj, rozumiemy się. }:‑)

1

Bardzo wiele pracy przed Alemanym i spółką.

0

@JUNIORcom a gdzie tam, z 12 piłkarzy trzeba sprzedać. ;-)

0

Ja uważam, że ma on spory potencjał, ale z pierwszym zespołem nie musimy się spieszyć.

0

My im Umtitiego, oni nam Koulibaly'ego. ;-)

0

Jest Mika Mármol!

0

@iksajotien Gerard z pewnością żałował odejścia Lio, ale jako biznesmen powiedział Laporcie prawdę.

0

Jednego Ferrana już mamy. ;) Chociaż Ferran może zacznie trafiać.

1

@JarekS Alpha Diounkou to może być kocur.

0

Ja bym dalej próbował z Ericiem Garcią. Dla mnie to byłby dobry pivot, na pewno lepszy niż stoper.

0

Robert, witamy! :-)

0

@Marcinss10 Nie doceniasz Lewego. Mam nadzieję, że Robert jednak trafi na Camp Nou i sam nam odpowie. ;-)

16

Ogólnie czego brakuje Ericowi Garcii na pozycję pivota? Serio byłby gorszym pivotem od ŚO? On fantastycznie rozgrywa piłkę, nieźle odbiera jak na pivota (ale już średnio jak na stopera), a poza tym będzie wyżej, dzięki czemu nie będzie łamać linii spalonego. Ktoś mi odpowie?

0

Wzmocnienia: BR - Peña, PO - Azpilicueta lub Alves, ŚO - Christensen, LO - Alonso, ŚP - Kessie, PS - Ousmane lub Raphinha, N - Lewy lub... Jutgla/LdJ. Tak to może wyglądać... Na pivota trzeba poczekać jeszcze. Może Zubimendi?

0

Czy MAtS zapewnia tak wiele, że Peña zagrałby o wiele gorzej? Nie wiem, przykładowo, Peña podałby do przeciwnika pod własną bramką 2 razy a nie raz?

0

@Midast Balde i Wague są za słabi na pierwszy skład. Niech pograją najpierw w rezerwach albo na wypożyczeniu bez większych kontuzji przez cały sezon. Wtedy będzie można myśleć, co dalej. Alonso w obecnej sytuacji jako zmiennik Alby to świetna opcja. Azpi też wydaje się być dobrą opcją, zwłaszcza, że jest wszechstronny.
Co do Frenkiego się zgadzam, ale jeśli MU faktycznie oferuje koło 80 mln, to klub będzie się zastanawiać. Tym bardziej, że Kessie, z tego co słuchałem i czytałem (włoska piłka nie mój konik), jest podobny profilem do Frenkiego. Tak więc zostałoby status quo.
Nico to trudny temat, bo jest bardzo młody. Mnie też wydaje się, że nie ma takiego talentu, ale właśnie przez pryzmat wieku może rozbłysnąć.
Potrzebny jest jednak jeszcze ktoś do środka pola. Xavi chciał mieć sześciu zawodników. Puiq pewnie odejdzie, choć on naprawdę gra poprawnie. (To nie jest zły zawodnik). Może warto będzie dać szanse Pablo Torre, jaką dostali Pedri i Gavi. Tego bym chciał.

0

@Darkin Balde to musi najpierw w rezerwach się pokazać. Póki co często łapie urazy.

0

@lukkobe w pełni się zgadzam, choć doCVC nie jestem przekonany.

0

@Marcinss10 Ktoś taki jak Lewy jest niezbędny.

0

@kejdzi 20 za Cou, kilkanaście za Lenglet, może kilkanaście za Mingueze i Puiqa razem, może kilka za Martina, coś tam za Neto, coś tam za Umtitiego, może koło 30 za Desta, 70 za FdJ, 40 za Memphisa i wyjdzie koło 200 mln €. To już jakaś kwota jest.

Media