David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mi się podoba nowy format.
21
Nie chciałbym obrazić Realu, ale dla mnie ten zespół jest jak karaluch - myślisz, że pozbyłeś się tego plugastwa, aż tu nagle kolejny chodzi ci po kuchni. Po niestezelonym karnym przez Salaha było takie "oho, zaczyna się. Było blisko, zadeptali go, ale insekt dalej chodzi", jednak ten Liverpool naprawdę jest świetny. Slot to jest kozak. Nie muszą tęsknić za Kloppem. Intensywność tego zespołu jest niesamowita. Świetna robota. Cieszy mnie wynik! Ta Liga Mistrzów naprawdę jest dobra.
1
@szymonekk
2
Wchodzi de Jong, zaraz może być 2-2...
2
Trzeba wprowadzić trochę chaosu do tego meczu. Pablo Torre, zapraszamy.
2
100 goli, co to jest za liczba. Obłęd.
Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Robert Lewandowski
2
Herr Flick, Warum?
6
To spokojnie stawiam na Liverpool.
1
W sumie, na lewą stronę dużego wyboru nie mamy... :-P
0
@masik86 ma to sens, co piszesz, natomiast na miejscu piłkarza, stwierdziłbym, tak samo jak Casadó, że przy stanie 2-0 dla nas lepiej złapać czerwoną, niż dać szansę rywalowi na kontakt w 82'. Podkreślę, w OSIEMDZIESIĄTEJ DRUGIEJ minucie przy DWUBRAMKOWEJ przewadze. No, nie można się tak posypać w 10 minut...
1
@Motyllo stary, przecież to nasz najlepszy SPD, wg @4Fabregas4
18
Yamal to nie jest półbóg, może nawet nie geniusz, ale facet (chłopak) robi przewagę. Kiedy ma piłkę, przedrybluje jednego i obrona pęka w szwach. Dlatego też jest podwajany i to już jest na duży plus, bo jest na tyle inteligentny, że umie oddać piłkę. Cały czas robi przewagę. Podejmuje dobre decyzję. Jego wpływ determinuje całą grę obu zespołów. I bez niego baaardzo dużo tracimy na wartosci. To jest pierwszy wniosek.
Drugi, nie potrafimy grać w dziesiątkę, ale to nic nie tłumaczy, bo ostatnie 10 minut meczu jest niewytłumaczalne.
Trzeci, de Jong - jego czas wciąż się nie zaczął, a już minął. Nie mam zamiaru się pastwić nad Casadó czy Koundé, bo to filary zespołu i dzisiejszy mecz tego nie zmieni, ale z Holendrem nie ma yebni3cia... Chłop nie umie biegać, pressować.
6
Trzeba przyznać, że de Jong to ciało obce.
4
Koundé zrobił... To kryminał.
1
Iñaki rośnie ;-)
4
Jaki karny?! Madridistas, won z portalu! xD
0
Trzeba kuć żelazo (Aspasa), póki gorące. ;-)
0
Mój imiennik jest fatalny... ;-)
5
Messi świetnie by pasował do taktyki Flicka jako "10" za plecami Lewego. ;-)
1
Dawaj Ney do Barçy! ;-)
0
@natanvip tam mają funty. ;-)
0
Z tyłu Casadó i de Jong,
wyżej Pedri, Olmo i Rapha,
No, i Robercik.
0
Bardzo trafny argument.
0
Moje nierealne marzenie.
1
@ViscaelBarca2007 Ansu Fati, Ilaix Moriba...
0
Nie jestem przekonany co do Szweda.
2
Nie przebili się w Barcelonie, ale to są w dużej mierze dalej naprawdę dobre kariery.
1
Roque to zdolny chłopak. Życzę mu jak najlepiej. Fajnie, jakby był naszą "9" na lata.
17
Robert Lewandowski strzelił gola. Tak tylko przypomnę. To, że madridistas z gwiazdkami i przed monitorami go nie uznali, nie zmienia faktu, że był legalny.
0
Aż się wierzyć nie chce...