David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Cubarsiemu należy się bura. Dawno nie widziałem tak głupiego faulu. Chryste Panie, po co?! Po co?!
1
Nie ma dyskusji co do karnego. Jak oni dobierali tych ekspertów? Żewłakow to jest gamoń.
0
Jeden z moich ulubieńców obok Ansu i Gaviego. Nareszcie!
1
"W pierwszej połowie nie wyglądaliśmy zbyt dobrze. W drugiej graliśmy lepiej(...)" - Ferran Torres.
Czy rekin miał jakiś uraz głowy? Kiedy? W drugiej połowie to wyglądaliśmy jak Wisła Płock przy Liverpoolu.
4
Nie zasłużyliśmy nawet na remis. Co oni grają?
2
Nie Martín, a Fort? A no, tak - Hansi wyrzucony na trybuny. xD
1
Tak się zastanawiałem, jak oni na Varze te nogi teraz połączą...
0
Tiburón! Tiburón! Tiburón! xD xD xD
3
"De Jong lepiej się czuje w defensywie niż Raphinha" - Chabiniak jest niemożliwy...
1
To jest karny.
0
Nasz świetny Peña!
1
Dobrze, że mamy tego Eza Abde.
1
Sędzia VAR jawnie namawia głównego do przyznania rzutu karnego dla Realu, mimo iż nie ma ku temu podstaw. Ponadto stara się go wprowadzić w błąd, byle aby ten przyznał jedenastkę. To nie opinia, to fakt.
2
Dużo ciekawych wniosków można wyciągnąć po tym spotkaniu. Víctor pokazał się z lepszej strony niż Ferran w roli dziewiątki, a nowy pomysł na de Jonga okazał się więcej niż trafny. Nie mogę się doczekać kolejnej próby ustawienia Holendra na dziesiątce, takie to było wejście.
Ponownie trzeba docenić grę Iñakiego na przedpolu.
Szkoda tylko, że dziś nie zobaczyliśmy Lewego, ale trochę oddechu mu się przyda. No i Lamine wraca do rytmu.
3
Ferran jest do zmiany.
0
Gramy z kontry... Nie dowierzam.
0
Jazda, chłopaki!
0
@sevs w końcu Niemiec ;-)
1
Niby dobrze, bo musi odpocza, ale z drugiej strony szkoda...
0
Zdrówka, mały wojowniku!
0
Ja uważam, że karny prawidłowy. Tak jak i co najmniej dwa dla nas w meczu z UD Las Palmas...
1
@th@les hurraoptymizm po trzech meczach, peany na cześć Daniego i komentarzy typu "no, i gdzie ci znawcy, co nie chcieli Olmo?". Ja napiszę jeszcze raz, świetny piłkarz, ale nie za 60 mln w naszej sytuacji i ciągle z problemami zdrowotnymi. Wolałbym Gundogana, mimo że teraz bez formy.
3
Flickswagen zatrzymał się szybciej niż Xavineta. Panowie wyglądają na ociężałych i zmęczonych, a musimy być znacznie lepsi niż przeciwnicy, bo sędziowie robią, co mogą, aby Real był mistrzem.
W każdym bądź razie kolejny słaby mecz.
2
Ale asy wchodzą.
0
Całe szczęście, uff...
0
No i super. Dajesz, Pablito!
5
Nie wiem, czy Barça to nie za wysokie progi dla niego, ale Segunda to z pewnością za niskie.
1
Szkoda, że nie był obecny.
0
Gdzie jest Figo?