David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podpisanie Sona byłoby świetnym ruchem również ze względów biznesowych. PSG dużo korzyści przyniosło ściągnięcie Kang-in Lee. Zainteresowanie z Azji znacznie by wzrosło. Towary klubowe poszłyby jak ciepłe bułeczki. Sportowo Son to też TOPka, a na lewej stronie mamy wakat.
Jeżeli Araújo nie przedłuży kontraktu, to Tah byłby świetną opcją.
Następca Lewego musi być już szykowany. Może David byłby dobry, ale nie śledzę francuskiej ligi, więc ciężko mi powiedzieć.
Kimmich niepotrzebny, mamy swojego Casadó.
TAA to podrasowany Cancelo. Bardzo dużo daje z przodu, ale w defensywie jest przeciętny.
Davies? No, nie wiem.
Messi, Salah, Sane nam niepotrzebni, bo mamy Yamala, za to Neymar, no, mógłby być opcją. Nie oszukujmy się. Ma wszystko, żeby tu grać. On jest stworzony pod Barcę, ale też dwa razy do tej samej rzeki nie da się wejść.
4
Odpocznie i będzie dobrze. Może nawet godzinkę z Sevillą pogra.
0
Jak najszybciej, nie ma potrzeby dłużej czekać.
Może to niepopularne, ale jeżeli jest zdrowy, to czas na powrót. Zarówno z Bayernem jak i z Realem może zagrać końcówki i być wdrażanym. Nie obawiam się o niego. Braki jakościowe po takim czasie przykryje serduchem i walką. Jazda!
2
@Who_you_mam opowiadaj! ;-)
0
Kto wygrał? Stawiam na Albańczyków.
0
Czekam na tego wariata. Uruguayo!
0
Wojtek to jest gość. :-D
20
Cały czas zadaję sobie jedno pytanie, "dlaczego Xavi stawiał na Oriola kosztem Casadó?"
12
''Rozgrywa się to między Rodrim, Carvajalem i Viníciusem. Chciałbym, żeby wygrał Rodri''.
No i to się chwali! Byle nie Madridista!
0
12 euro dziennie? Europejski nakaz aresztowania na wniosek Barçy?
0
Przecież kupiliśmy Roque, a Guiu odszedł, bo za duża konkurencja... xD
3
Kluczowe będzie, jak te pułapki będą działać przeciwko tak szybkim i tak dobrym piłkarzom, jak Rodrygo, Vini i Mbappe. Mam nadzieję, że nie skończy się to tak, jak w zeszłorocznym finale SuperCopa.
2
Bez kontuzji, panowie!
0
Atléti nie ma podjazdu. Już na początku sezonu wypisują się z walki o najwyzsze cele.
1
Iñaki to bardzo dobry bramkarz. To po prostu jest showman, który nie chce, żebyśmy się nudzili przy pewnym wyniku.
8
Może być, ale nie musi. Świetny artykuł w MD.
0
@Goralkov ja też nie rozumiem, ale gość potem ogarnął mistrzostwo Europy, więc już się nie przyp...am
0
@vangoor no, Włodarczyka mam już dość.
1
Włodarczyk takie pytania trochę z pupy.
3
9 Katalończyków (Cubarsí, Balde, Iñaki Peña, Fermín, Casadó, Pau Victor, Lamine Yamal, Olmo, Eric García)
5 Hiszpanów (Gavi, Ferran, Pedri, Ansu Fati, Torre)
2 Polaków (Lewandowski i Szczęsny)
1 Bask (Iñigo Martínez)
-
Także najwięcej cudzoziemców naszej katalońskiej drużyny pochodzi z Hiszpanii. ;)
0
Będąc jego przeciwnikiem, potem będąc wciąż nieprzekonanym, dziś nie wyobrażam sobie składu bez niego. To nie tylko lider na boisku, ale i prawdziwy kapitan.
8
Historia pisze się na naszych oczach. Cudownie!
9
Czekam na oficjalkę, bo wciąż nie mogę uwierzyć!
7
Coś Ansu chyba tam zakłuło. Aż miałem serce w gardle.
3
Nareszcie Ansu!
0
@sopa10pl też bardzo się cieszę.
2
@sopa10pl nie, on jest najlepszy
1
Jeszcze 5 do setki.
0
Przestaję lubić Flicka za tego Ferrana. Ile jeszcze meczy ma zepsuć? Dawać Ansu!
1
@norbi77 kolejny męczennik.