David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężką pracą można osiągnąć wiele. Już z resztą osiągnął.
1
Pablito przydadzą się minuty.
0
Będę w szoku, jak Lamine zagra ze Szwajcarią mniej niż 80 minut. Oby bez kontuzji. Luzu może dostać od Flicka, na pewno nie od De La Fuente. Czas na minuty dla Ansu i Tiburóna.
0
Świetny jest.
0
@KobeFR i po blokadzie tylko 2 miesiące? Lipa. A ponawiałeś? Zdrówka.
1
Świetna wiadomość! Jedziesz, Ansu!
3
Życzę im zdrówka.
1
Zdecydowanie bliżej mi do opinii Marceta. Już w poprzednim sezonie mówiłem, że Barça nie powinna odrzucać DNA, lecz do niego wrócić, a twierdzenie, że Xavineta to DNA Barcelony, które jest już po prostu nieaktualne, to mylenie pojęć.
Gdyby DNA Barçy było przestarzałe czy nieaktualne, to tacy trenerzy jak Pep czy Lucho, a nawet Arteta czy właśnie Flick nie mieliby racji bytu.
0
@HypeR słuszna uwaga.
0
Mingueza i Bartra to w sumie też nasi ludzie. ;-)
1
1 ewidentna jedenastka dla Betisu oraz 2 ewidentne dla Madrytu nieodgwizdane, 1 jedenastka dla Madrytu z czapy odgwizdana. Alberola Rojas nigdy już nie powinien dostać gwizdka. Co to było?!
0
W poprzednim sezonie wiele razy narzekałem na wybory trenera, ale w tym widzę, że zmiany i ruchy trenera mają po prostu sens. Dziwne uczucie.
0
Deco jest cienki... Taaa? Przecież to okienko jest super.
5
Jak to się fajnie ogląda! Flick jest cudowny! Rapha, nie odchodź!
4
Ale nudne to okienko...
1
Brawa dla Minguezy! Bardzo się cieszę z jego powołania.
0
Mit o kontuzji Ericka upadł.
1
A Lewy kiedyś Realowi strzelił 4...
0
@mightyanaldevastator ale talentu mu nie odmówimy. Szkoda.
1
Hola, hola, @dawidlampa Bayern był trzeci w sezonie 23/24 ;-)
0
@KubiXxX jakie plotki? Szwagry w akcji! Ayeee!
2
Wyrejestrowanie de Jonga może być wzmocnieniem. Z jego pensją to za niego 2 albo 3 wskoczy.
0
Już go mam w Fantasy.
0
@Rupert_Haubica nie kracz, qwa!
0
@Ronad10 Eric i Fati.
0
@yoli my to chyba nie mamy skautów w tym kraju. ;-)
2
Jeżeli Flick coś w nim widzi, to ok. Tania opcja, rozwiązanie na już. Gdy wchodził do Liverpoolu, to był mega talent, potem te kontuzje go wyhamowały.
1
Ktoś wie, o co chodzi Dominguezowi? Oni są razem?
0
Jesteśmy skazani na Krychowiaka...
0
Bardzo zła wiadomość. Bardzo zła.