0

@Szakalaka12369 Ja posiadałem.

3

@LuisSalvano Musisz mieć jakiegoś niebywałego pecha :). Komunikacja w Warszawie moim zdaniem działa całkiem nieźle, zwłaszcza jeśli chodzi o zasięgi. No i "nocniki" to też błogosławieństwo.

0

@LuisSalvano To skąd Ty jeździsz, że autobus spóźnia się 20 min? :)

14

@LuisSalvano Z tego co wiem mieszkasz w Warszawie. Naprawdę dziwi Cię, że autobusy się spóźniają? Również mieszkam w Warszawie i jeżdżę komunikacją 17 lat i jakoś nie mam takich problemów jak Ty. O co chodzi? Z menelami pełna zgoda, ale kierowca też nie jest w stanie widzieć indywidualnie każdego, kto wchodzi do autobusu. Poza tym jeśli ma wziąć go za fraki i wywalić to nie może w tym momencie prowadzić, a to z kolei doprowadza do czego? Do opóźnień w rozkładzie jazdy :)

3

@Adamski69 Żart jest fajny, ale abstrahując to kto się przejmuje tym, że flaszka, czy flaszki brzdąkają mu w reklamówce? ^^

0

@Adamski69 Ale wiesz, że znicze mogą być plastikowe Adamie? :)

1

@xJLx Ja już napisałem co miałem napisać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7877398

1

@Arkon No tak, ale z drugiej strony tam wystawia się praktycznie same rezerwy. To w czym problem?

0

@michaleu Normalnie jestem w szoku :]

0

@Socjopata Co Ty gadasz, byku? Przecież obaj nadal tu jesteśmy :]

18

@CatalanVeBFCB Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

8

@Irmscher10 W takim razie sparing wieczorem z @ksobi. Ponap..cie się troszkę :]

28

@Irmscher10 Klasycznie.
Za dawanie do redakcji od razu chwd. Jako świeżak będziesz na odstawce. @SeeleyBooth ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał na La Rambli po rajtach. To kojo jest twoje.

1

@ViscaBarca123 Mówisz? Jak często w życiu używasz twierdzenia Pitagorasa? Albo wzorów skróconego mnożenia? ^^. Tak, wiem, że chodzi Ci o inne aspekty matematyki :)

1

@Pitera27 Bo ubierają się za jego siano z kuponów.

7

@macio_944 Nawet film "Śmierć w Wenecji" był bardziej porywający, niż gra pod batutą tych trzech Panów razem wziętych :]

7

@NGTRX Polak w Halloween przed północą biega już na golasa, więc kwestia kostiumu sama się rozwiązuje.

8

@Jakchcesz Tak. Na pindola będą Ci wianki wieszać.

6

@michaleu To daj te 0.7 :)

2

@Odesseiron No do tego pije, (hehe, pije) że to też niepolskie święta i nie ma z tym problemu.
@kerouac Zabrać? Najlepiej jeszcze łomot spuścić i mieć pewność, że już nie będzie zbierał. Konkurencja w końcu.

62

W ogóle, co to za dymy z tym Halloween? Bo niepolskie święto? A to w Polsce są same polskie święta? Bo Wszystkich Świętych? Święto zmarłych jest 1 listopada, tak? Halloween 31 października, tak? W czym problem, o co chodzi?

Osoby obchodzące to święto, tzn bawiące się tego dnia są jakieś inne, gorsze? Gorsze, to są te futrzane balerony, które 1 listopada stoją nad grobem, ale za nim zmówią zdrowaśkę to skomentują wszystkie inne nagrobki w promieniu 1 kilometra. To musi być jakaś akademia, Hogwart - Szkoła Zniczy i Kaznodziejstwa. Jednym spojrzeniem są w stanie stwierdzić, ile na danym grobie leży pieniędzy i kto już był dać znicz - i to nie na grobie swojej rodziny... O obrobieniu dupy całej rodzinie nawet nie wspominam.

Taa... i to prześciganie się, kto kupi większą wiązankę, znicz i lepiej wyprasował wyjściowe dresy (tylko kantu nie rozprasuj!) To o to w tym chodzi? To ja już wolę i cenię bardziej ludzi, którzy dzień przed, zniszczą się nawet jak świnia, ale tego "Pierwszego" pojadą na te groby, odpalą znicz i po prostu w ciszy postoją nad tym nagrobkiem i powspominają. A potem kulturalnie, już poza cmentarzem shaftują się, bo jednak twarożek na śniadanie to nie był dobry pomysł :)

Napijmy się.

4

@masq @Striker Swoją drogą widzieliście co się dzieje w komentarzach pod ich zdjęciem? Cebula pełną gębą. Żenada.

6

@SeeleyBooth To trzeba usiąść na spokojnie.

2

@msmsms Od razu po przebudzeniu. Żona nie zmyła makijażu na noc.

37

Robert i Ania na Halloween. Przed państwem Robert Jokerowski i Harley Glutenn.

https://zapodaj.net/c1facb91af954.jpg.html

5

@Odesseiron Każdy wie kumplu, że to chlanie whisky Cię zniszczyło jako człowieka i od 17 lat jesteś na bezrobociu :)

0

@Real_w_HD Co wam do tej kawy na Bernabeu dorzucają?

23

@Real_w_HD Jakim człowiekiem przepraszam?

0

@Mesi12 Że nie dostał czerwonej kartki.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?