6

@MesQueUnClub96 sądzę, że moje życie się zmieniło przez tą wypowiedź o 360°

0

@NeroTFP1 Papszun do Barcelony, here we go!

3

@Mezocyklon87 chyba pod nie tym komentarzem napisałeś

0

@jacobFCB a Guardiola trochę jak Sergi Roberto

6

@brains idealne połączenie. Jedni tworzą drukarki, drudzy drukują :D

0

@tadzik447 ja myślę, że to jednak biedaczek, który obserwował tą stronę X lat, a nazwę dał taką dla niepoznaki ;)

4

@P33ck szkoda mi ich. Mam sympatię do Schalke. Nie bez powodu niegdyś bili się o Bundesligę albo LM

0

@MuIcik ja pana skądś znam...

2

@Luciano99 oj lucek, ostro już pojechałeś xD ;)

0

@marcin62 nawet jak to nie jest jego noga, to to niczego nie zmienia xd

4

Rozumiem, że ten Marín ma doświadczenie
u rządowych, ale trzeba nie mieć żadnego wstydu, żeby takie zmanipulowane rzeczy wrzucać w internecie.

3

@MESSIah16 biali nawet powinni być niewolnikami innych ras. Sprzeciwienie się temu, będzie uznane przez króla Viniego jako rasizm

1

@kubix05 a szkoda, że nie będę mógł obejrzeć. Jutro cały świat dostanie kolejną próbkę sędziowania w rzekomej "lidze Negreiry".

11

@Kgorecki2500 no a miało być tak pięknie, obiektywnie

3

@MesQueUnClub96 proponuje o madryckim przekopywaniu sędziów

4

Niemożliwe. To liga Negreiry. Tyle lat sędziowania pod Barcę i nagle takie "błędy" na naszą niekorzyść. To się nie zgadza...

1

@pikass14 na 0, bo to liga zrobiona specjalnie pod białych oszustów ;)

3

Pięknie. Dopiero co włączyłem mecz, a tu już popis sędziów. Ale to przecież liga negreiry xd

0

@MessiForeverTheBest ale to jest wódz wspaniały

0

@TR3YWAY zazdrościsz?

1

@FcPortoFan1999 10 milionów (sic!) głosów w drugiej turze!!!

0

Czyżby Jarosława i Andrzeja łączyło coś więcej niż jedna partia?

2

@norbi77 on udaje pingwina

2

@MESSIah16 w sensie ten z Twojego avatara?

24

@KamQiX widocznie ateiści nie umieją uszanować, że ktoś jest Katolikiem.

1

@Emhyr najgorsze okienko od dobrych kilku lat

0

@draxidox diecezja przemyska jestem. Łatwo ;)

1

@Kubsoleon ja tu nie osądzam, ale ten Lucas to tak wykorzystany został. Tu jest napisane, że agenci chcieli zaakceptować ofertę z Londynu, tu rodzina niby chce tam mieszkać. Nie wiadomo, gdzie chciał grać, ale na pewno to nie była w 100 % jego decyzja, więc nie ma co się wyżywać nad nim.

5

@Encore szczerzę nie lubię chłopa i jego tępego zachowania, ale czasami lubię pooglądać jego głupkowate nagrania xd

1

@Kuba_1 karny się oczywiście należał na samym końcu meczu, ale widać tu klasyczne wyolbrzymianie kibiców Realu. Szkoda strzępić wiadomo co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?