Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Woland10 Następnym razem weż ze sobą czerwoną kartke :P
0
@Jacu327 i szefuncio Emi.
1
@Oskar00 Shitposty to są podczas meczy Barcelony.
0
@LuisSalvano To daj przykład nie licząc @norbercikvisca2007
0
@barcelonaLM jakiś przykład?
0
@FC1899Barca @MesQueUnClub96
0
@eydeem Jujutsu kaisen,Black Clover,Fire Force,Demon Slayer a tu takie coś.. nawet jakbym lubił Star Wars'y to cięzko by mi było to obejrzeć.
1
Byle zdala od PSG i będzie dobrze :D
4
@barcelonaLM Kane>Ronaldo
1
@Uukasz_93 Najwyrażniej nie grał przeciwko Peszkinowi :D
1
@Rewolucja123 Bardzo bym prosił :D
0
Dobrze piquee jazda
1
@RobiS 6 miesięcy
0
@RobiS 128k rekord izaka
1
@Pawel13sz Ale nasi grają dzisiaj o 21 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VegetaPolska A ostatni sezon nie był przypadkiem jego najgorszym?
1
Bydło Aka "kibice PSG"
https://vm.tiktok.com/ZMReAasoC/
0
Raków do domu..a nie czekaj
0
@Munio A kim ty niby jesteś?
2
@fcbarcafan19 10mln
0
@LeoMessiah Polski na pierwszym?
0
Będzie prezentacja na boisku czy już można wyłączyć?
0
Nie no te okejki Messiego...
6
@Katalonbar To już wiem dlaczego Dembele tak pudłował :D
0
@Kamiloza91 Ja byłem pewny że pykniemy Bayern :D
0
@Odcinkowy Czyli liga francuska jest jak LM?
0
Ciekawe czy Messi ma bonus za ZP.
0
@chavez *jak twoja wypłata
0
@DaPidejpi Ja się śmieje jak patrzę ile mają LM :P
0
@LS Bayern pokonał ich 1-0 nie 5-0 :P