0

@Woland10 Następnym razem weż ze sobą czerwoną kartke :P

0

@Jacu327 i szefuncio Emi.

1

@Oskar00 Shitposty to są podczas meczy Barcelony.

0

@LuisSalvano To daj przykład nie licząc @norbercikvisca2007

0

@barcelonaLM jakiś przykład?

0

0

@eydeem Jujutsu kaisen,Black Clover,Fire Force,Demon Slayer a tu takie coś.. nawet jakbym lubił Star Wars'y to cięzko by mi było to obejrzeć.

1

Byle zdala od PSG i będzie dobrze :D

4

@barcelonaLM Kane>Ronaldo

1

@Uukasz_93 Najwyrażniej nie grał przeciwko Peszkinowi :D

1

@Rewolucja123 Bardzo bym prosił :D

0

Dobrze piquee jazda

1

@RobiS 6 miesięcy

0

@RobiS 128k rekord izaka

1

@Pawel13sz Ale nasi grają dzisiaj o 21 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska A ostatni sezon nie był przypadkiem jego najgorszym?

1

Bydło Aka "kibice PSG"

https://vm.tiktok.com/ZMReAasoC/

0

Raków do domu..a nie czekaj

0

@Munio A kim ty niby jesteś?

2

0

@LeoMessiah Polski na pierwszym?

0

Będzie prezentacja na boisku czy już można wyłączyć?

0

Nie no te okejki Messiego...

6

@Katalonbar To już wiem dlaczego Dembele tak pudłował :D

0

@Kamiloza91 Ja byłem pewny że pykniemy Bayern :D

0

@Odcinkowy Czyli liga francuska jest jak LM?

0

Ciekawe czy Messi ma bonus za ZP.

0

@chavez *jak twoja wypłata

0

@DaPidejpi Ja się śmieje jak patrzę ile mają LM :P

0

@LS Bayern pokonał ich 1-0 nie 5-0 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?