0

@mrboom Może chcą zachować FFP

0

@Zieliniak Co ma wiatrak do piernika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@MesQueUnClub96 Słaby bait. No chyba że chodzi o Zp z 2020.

1

O po angielsku bedzię :D

1

@Bocheno1 Może teraz się uda :D

0

4-0 Loading ...

0

Ale ładna akcja 3-0

2

2-0 Collado po rykoszecie

1

@FC1899Barca Brawo! Coś się chyba zepsuło jak wrzucałeś

4

@Kettger "ale bym skopcił grama"

1

@FCBparasiempre Messi powinien z wakacji wrócić?

1

Co za gooooooool

1

@Fenelon Ale co piłkę czasami holuje to jego :D

0

Już koniec Demira ;(

0

@jeyx77x Trincao czasami tak sztywnie wyglądał podczas prowadzenia piłki.

1

Co ten z 7 robi wtf?

0

@Firestone Niby tak ale lepiej się rusza

0

Czerwona czy co

1

No i poszło.......

3

@Jacek770 7 ----

0

@PatriBarca Ja to w tej jakośći widze tylko czerwono-niebieskie kropki więc z ocena poczekam do meczu La ligi.

1

@PatriBarca Jeszcze z 50 razy napisz i wyrobisz dniówke :D

1

@Rust_Cohle A potem pojechałem na lody

0

Ale brameczka :O

1

@MesQueUnClub_87 *upośledzeniem

4

@SuperPatsonFCB Jeśli Legia pokona Florę Tallin w II rundzie el. LM, to w III rundzie odpadnie :D teraz git

0

@Bartaxinho Kto to ten @Bartaxinho ?

0

@patry295 Tylko co jeżeli w jakimś przypadku bedzię za późno..

0

@Bartaxinho (oczywiście zdaje sobie że ta technologia byłaby wykorzystywana przez wybranych). To by raczej nie przeszło

2

@patry295 za 200 lat nie bedzię nic :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?