4

Messi i koledzy zespołu w Alabamie przy akompaniamencie kibiców

0

@Adran360 No właśnie, a niedawno były aż 104

0

@Cochise Jest poprawne na 100%. Musisz zaktualizować swoją wiedzę w tym względzie

0

@Cochise Tak, poprawnie bez względu gdzie leży ciało.

0

@Cochise W Ukrainie jest poprawnie

2

Szkoda, że mistrzostwa zbliżają się ku końcowi

2

@MessiForeverTheBest Cieszę się, że to oczywiste dla niektórych użytkowników, że jestem zupełnie zeszwabiony

1

@Pawel13sz Niemcom i Argentynie oraz rezerwowo Hiszpanom, a Ty?

0

@FCB24 To co zrobił Fox w ostatniej akcji to jakiś przejaw totalnej bezmyślności. On przewalił Spurs mecz

4

Obstawiam, że Leo pociągnie do mundialu 2030. To jeszcze młokos jest

0

@partymaker Tworzysz fakty, hejterzy Messiego tak samo jak Ty stwierdzali fakty, ze sędziowie wydrukowali mu mistrzostwo.

1

@Safrani Marylla Godzilla

23

Portugalia 2-1, ale Cristiano trenuje ten team. Jeśli nie uderzy jako zawodnik, to miażdży z ławki

10

Może kiedyś doczekamy się, jak Mundial zawita do Polski, a 74-letnia Shakira zaśpiewa:
"Waka, Waka, o o, it's time for Warszawa"

2

@escarabajo Za 15 minut za Molem. Tam połączymy kropki

0

@partymaker Czyli Twój komentarz jest nasycony takim jadem, bo nie wyobrażasz sobie, ze ktoś woli San Antonio od Knicks.
Twoje negatywne nastawienie do Wemby'ego mówi dużo tylko o Tobie a nie Francuzie

5

Zszedł Ronaldo, teraz można ratować wynik

0

Gdyby Nigerianie zagrali z nami na poważnie, byłoby 0-3 letko

3

@partymaker Nie, ja jestem za San Antonio

1

Ale GOAT goatuje dzisiaj przeciw Nigerii. Jego blask mnie oślepia

0

@Czajka90 Kogo? Jakiego Martinelliego?

0

@Encore @mekston Ale ten skurczybyk Messi, pojawia się wszędzie w czołówce, gdy mowa o największych tego sportu. Czy klub czy repka. To jest dopiero fenomen

0

@mekston Nie wiem co on tam pisze, bo mam go w ignorowanych

5

Życiowa prawda: jesteś tak dobry jak Twój ostatni wpis na La Rambli.

1

Dzisiaj GOAT przeciw Nigerii, a wiadomo, że chodzi do CR7.

0

W przyszłym sezonie 10 goli dla Barcy w La Liga i mamy gorący prospekt

11

@Faro Takimi komentarzami jak Twoje wracamy do czasów ciemnogrodu radykałów, gdzie samosądami robimy porządek z kim popadnie.

Wyrok - kto nam wpadnie pod nóż, kastet, pałę winien.
Kto wzywa do rozsądku - winien.
Kto ma niewłaściwy kolor skóry, a jest przykładnym obywatelem - winien.

Oto obleśna twarz radykalnego konserwatyzmu, a teki teraz dominuje.

W praktyce, prymitywy znalazły pretekst by dać upust swoim emocjom.

1

@Kamiloza91 Po podpisaniu kontraktu powie: " całe życie marzyłem by harować w pressingu"

1

@FcPortoFan1999 Pewnie będzie z człapingu posyłał genialne podania, a gdy zakręci się koło pola karnego, spróbuje dorzucić jakieś gole.

2

@Borneo Koledzy chyba nie oglądali meczów i pominęli analityczny artykuł na głównej. Jakby żyli w alternatywnej rzeczywistości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?