0

@patry295 a pilkarz?

2

Ktos pomoze rozkminic drugi klub? Moze Racing? Na obrazku mamy Batistute (Boca), a na koszulce drugiego zawodnika widnieje reklama yerby Rosamonte.

https://pbs.twimg.com/media/EnBn0EHWEAE2w73?format=jpg&name=medium

@Yosemite @JimMorrisonFCB

0

Lucho .

2

Dawac jeszcze 3.

0

Germans in Heaven 2:09
Kury - Kablox - Niesłyna Histaria

1

@PatrykBarca tak barzdziej w kontekscie Bayernu mowilem.

0

Akcja Francji i bramka Pavarda.
https://streamye.com/vyhkq

3

Ale mila niespodzianka, w koncu ktos pierze Niemiaszkow.

0

"Wszyscy są zainfekowani.
Nie ma znaczenia, czy zostaniesz ugryziony czy zadrapany przez zombie"
Dr Edwin Jenner

3

@Kidd poporsze o oznaczenie. Mozesz tez wstawiac foty piwa.
Czy piwa kraftowe wymagaja szczegolnego treningu - innymi slowy - czy ktos nie wprawiony w dekustacji nie doceniu bukietu?

0

@Encore slysze w tle utwor Barry White (barego lajta).

2

@Yosemite swietny, niezapomniany

7

0

Nie wiem, czy kojarzycie kanal YT - Szybkie Podroze. Ogolnie mozna gostka i jego wyprawy polecic, ale jest jeden filmik, ktory moze ogladac tylko osoba o mocnej psychice.
Nie da sie tego odslyszec - hip hop o hot16challange trudna sprawa byc


4

To co, czekamy na jakas fajna nutke Kazika o Bayer(n) Full?

4

@PawkoFCB na K2 probowali jednak.

3

Z cyklu: Ocalic od zapomnienia.
Kult - Do Ani.


7

@Wossi61FCB zawsze mnie smieszylo, gdy ludzie opowiadali bajki, ze Leo ani be, ani me po anglicku. On sobie swietnie daje rade w tym jezyku.

0

@DaPi Johnson za Star Treka, Statham tez spoko, a VD nie miesci sie na liscie.

1

@Yosemite teasing the defence

0

Wyjatkowo klimatyczna i zgnila nutka na nocke.
Ku chwale Bachusa (Dionizosa). Piotr Ratajczyk.


1

@matirix20 tak .

2

@Yosemite gostek po prostu kochal pilke, jak Hendrix gitare - nie rozstawal sie z nia.
W filmie "Zloty Chlopak" jest scena, w ktorej Diego gra w blocie z dzieciakami (jest juz w tym momencie gwiazda) i ciagle ma radoche w kiwaniu ich i strzelaniu goli.
Szkoda, ze nie obronili tytulu w 90tym.

22

Cos lezy, to se tym gram.



@Yosemite @JimMorrisonFCB

0

@JimMorrisonFCB zdecydowanie

0

@matirix20 ale miodzio

6

Jak zatopic Argentyne?
Bylo, ale mozna bez konca.


@Yosemite @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Encore

3

@Encore wnioskowalem o 5,8 mln, ale dostalem tylko 2. Wiesz, chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. A ja klimat artystyczny zapewniamy ludziom. Nie ma znaczenia czy przyznano artystom 500, 700 tys. czy 5 milionow, no po prostu takie są realia. Takie są koszty.

1

@budel17 Fajna rakietka tez gra. Tecnifibre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?