Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patry295 a pilkarz?
2
Ktos pomoze rozkminic drugi klub? Moze Racing? Na obrazku mamy Batistute (Boca), a na koszulce drugiego zawodnika widnieje reklama yerby Rosamonte.
https://pbs.twimg.com/media/EnBn0EHWEAE2w73?format=jpg&name=medium
@Yosemite @JimMorrisonFCB
0
Lucho .
2
Dawac jeszcze 3.
0
Germans in Heaven 2:09
Kury - Kablox - Niesłyna Histaria
1
@PatrykBarca tak barzdziej w kontekscie Bayernu mowilem.
0
Akcja Francji i bramka Pavarda.
https://streamye.com/vyhkq
3
Ale mila niespodzianka, w koncu ktos pierze Niemiaszkow.
0
"Wszyscy są zainfekowani.
Nie ma znaczenia, czy zostaniesz ugryziony czy zadrapany przez zombie"
Dr Edwin Jenner
3
@Kidd poporsze o oznaczenie. Mozesz tez wstawiac foty piwa.
Czy piwa kraftowe wymagaja szczegolnego treningu - innymi slowy - czy ktos nie wprawiony w dekustacji nie doceniu bukietu?
0
@Encore slysze w tle utwor Barry White (barego lajta).
16
Kim jestes?
https://pbs.twimg.com/media/EnBvQT_W8AAHUhl?format=jpg&name=medium
2
@Yosemite swietny, niezapomniany
7
0
Nie wiem, czy kojarzycie kanal YT - Szybkie Podroze. Ogolnie mozna gostka i jego wyprawy polecic, ale jest jeden filmik, ktory moze ogladac tylko osoba o mocnej psychice.
Nie da sie tego odslyszec - hip hop o hot16challange trudna sprawa byc
4
To co, czekamy na jakas fajna nutke Kazika o Bayer(n) Full?
4
@PawkoFCB na K2 probowali jednak.
3
Z cyklu: Ocalic od zapomnienia.
Kult - Do Ani.
7
@Wossi61FCB zawsze mnie smieszylo, gdy ludzie opowiadali bajki, ze Leo ani be, ani me po anglicku. On sobie swietnie daje rade w tym jezyku.
0
@DaPi Johnson za Star Treka, Statham tez spoko, a VD nie miesci sie na liscie.
1
@Yosemite teasing the defence
0
Wyjatkowo klimatyczna i zgnila nutka na nocke.
Ku chwale Bachusa (Dionizosa). Piotr Ratajczyk.
1
@matirix20 tak .
2
@Yosemite gostek po prostu kochal pilke, jak Hendrix gitare - nie rozstawal sie z nia.
W filmie "Zloty Chlopak" jest scena, w ktorej Diego gra w blocie z dzieciakami (jest juz w tym momencie gwiazda) i ciagle ma radoche w kiwaniu ich i strzelaniu goli.
Szkoda, ze nie obronili tytulu w 90tym.
22
Cos lezy, to se tym gram.
@Yosemite @JimMorrisonFCB
0
@JimMorrisonFCB zdecydowanie
0
@matirix20 ale miodzio
6
Jak zatopic Argentyne?
Bylo, ale mozna bez konca.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Encore
3
@Encore wnioskowalem o 5,8 mln, ale dostalem tylko 2. Wiesz, chory w szpitalu też potrzebuje muzyki. A ja klimat artystyczny zapewniamy ludziom. Nie ma znaczenia czy przyznano artystom 500, 700 tys. czy 5 milionow, no po prostu takie są realia. Takie są koszty.
1
@budel17 Fajna rakietka tez gra. Tecnifibre.