Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z jakim filmem Wam sie to kojarzy?
0
@patry295 dobre, dobre.
0
@8stoichkov8 tez wlasnie tego dzis sluchalem. Bardzo lubie jego glos.
Swietny ten cover.
2
@Yosemite Niski bramkarz, ale i tez nie blyszczal.
0
@SithRM Moj ulubiony Unplugged to wlasnie AiC.
7
https://pbs.twimg.com/media/EsGGUQYXYAECInk?format=jpg&name=small
Busquets, Enrique, Mourinho, Guardiola
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
1
Nutshell (Alice in Chains) cover.
2
Endomondo schodzi z areny. Przenosicie swoje trasy do innych aplikacji, czy zupelnie rezygnujecie?
UA MapMyrun, Runkeeper, Runtastic, Strava, co tam jeszcze poleciacie?
2
@matirix20 darze go sympatia, mimo iz znam jego grzeszki. Czy sie rowinie do konca, lacznie z glowa? Nie wiem.
Wierze w niego, podobnie jak w de Jonga.
18
@Zip Juz nawet pomijajac osoba bylego premiera, to na lizusostwo nie idzie patrzec.
Podobno nawet komntaotrzy niemieccy byli skonsternowani takim zachowaniem.
5
@PanPatrykk Worm Armageddon.
2
Znalazlem wczoraj w piwnicy konsole - Nintendo Game Cube. Wszystko nadal smiga. Niestety ostaly sie tylko dwie gry - Harry Portier i Wladca Pierscieni.
Szukam wlasnie Super Mario Smash Football - swietnie sie gralo, ale ceny ciagle sa dosc wysokie.
Polecacie jeszcze jakies tytuly na tego klasyka?
1
Jednak Tsingtao.
0
Snooker jeszcze leci.
2
Nie liczy sie zwyciestwo, liczy sie udzial.
0
Conducta violenta?
0
ale sie odkopnal
4
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
1
@Yosemite Takie nierealne
0
@kamilo0066 nie znam niestety ich historii
„ kaczuszki“
0
@patry295 Dobre .
4
@Comentateiro Moze Bielecki na wstrzymanym oddechu wejdzie, tak jak wtedy gdy do basenu wskakuje.
5
Niczego sie nie nauczyl po tym zagraniu (pije do 2002 i Ronaldinho).
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
3
K2: Sergi Mingote nie żyje
Niestety, Sergi Mingote zmarł po poważnym upadku na drodze zejściowej z obozu 1 na K2. Hiszpan był kierownikiem sportowym wyprawy Seven Summits Treks.
0
@lukas992 zalezy od warunkow, ale na pewno z 6 h.
8
@tobiasson92 to na K2?
5
Wielicki na Tvn24.
"80 proc. wypadkow podczas zejscia"
1
@Bartunek dokladnie. Sanki zabierz.
0
@lukas992 podobno wszystko badzo sprzyja.
6
Niektore fotki z K2 nie oddaje trudnosci i potegi tego szczytu, ta juz troche oddaje.
https://pbs.twimg.com/media/Er2PrJaXYAUaheh?format=jpg&name=large