Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Leo pieniazki ma spore, a na WOSP nic nie dal.
3
@BarcaInfo piekna bramka
0
BBB (Buczkowski, Barcis, Bista) Fragment filmu "Porcelana w składzie słonia" kręcony na stadionie ŁKS przy al. Unii Lubelskiej 2 w latach osiemdziesiątych.
1
@matirix20 Tak.
Czasem patrze sobie na sklad proguktow typowo wegetarianskich czy weganskich - to czesto jest tam cala uklad okresowy Mendelejewa.
Fakt, ze europejski rynek wegetarianski jest specyficzy, bo czest sa to ludzie, ktorzy jedak lubia smak miesa.
Ja tez morsowalem, a potem robilem to
https://i.redd.it/cttzu68i8rc61.jpg
1
@matirix20 jak to sie mowi? To trzeba usiasc na spokojnie ;)
0
@matirix20 Nie wiem. Na pewno masowka (w wiekszosci dziedzin) nie jest czyms fajnym.
Warto by zobaczyc, w ktorych czesiach swiata mamy najwiecej przypadkow zachorowan na te choroba.
NIe wiadomo tez czy tylko mieso sie do tego przyczynia, czy rowniez ogolnie tzw. mocon przetworzone jedzenie plus inne warunki srodowiskowo genetyczne.
Pewnie odp. jest mocno zawila.
1
@FC1899Barca chcialbym ten skladzik w akcji zobaczyc
9
Przed kawa, po kawie.
https://pbs.twimg.com/media/EtCusGhXYAE2_sq?format=jpg&name=medium
1
@TheNekro94 Milosc do kilku tytulow na pewno z Toba dziele - BB, BCS, TWD, Czarnobyl, Lost, Slepnac - u mnie zawsze bardzo wysoko.
Innych nie widzialem, a przez kilka probowalem sie przebic i nie moge: El Chapo, Skazany, Narcos Mexico. Moze kiedys im dam ostatnia szanse.
W nocy ogladalem BattleStar Galactica i uwazam go za jeden z lepszych seriali Sci Fi. Znasz?
0
Na Sci Fi Battlestar Galactica - odcinek Flesh and Bone.
Ale to dobre.
1
@Chakalaka No i niech wygra final.
3
Palmeiras drugi raz w historii.
https://streamja.com/6B745
2
Oglada ktos zaraz final Palmeiras vs Santos?
0
Messi mowil i mowi "dzien dobry" na klatce schodowej.
Klasa.
1
@lucas/catalan Dobra robota.
1
@Chakalaka przez moment ogladalem, myslale, ze juz po ptokach.
2
@clyde Wlasnie ten kwasek mnie przyciaga. Najepsze zyczenia urodzinowe.
0
@Bobo25 no cos w tym stylu.
2
0
@szefo klasyczek
@Keson trudny charakter tez chyba mial Chociaz pare fajnych momentow tez.
4
Najlepsza z tych scian?
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
---
0
@Survier jednak walczysz
1
@PatrykBarcelona no to drugi monitor wlaczaj
0
Trumpa z Dingiem ktos oglada?
0
Rafa vs Thiem. Tak, z publicznoscia! Adelaida Australia.
0
Ladowanie ala Xiaomi.
https://www.dobreprogramy.pl/Xiaomi-prezentuje-Mi-Air-Charge.-Ladowanie-bezprzewodowe-z-odleglosci-kilku-metrow,News,113054.html
15
Jedna kanarkowa fota i dwie legendy, dwoch graczy, ktorzy sa dla wielu esencja futbolu.
https://pbs.twimg.com/media/Es5J7llXAAMYBb3?format=jpg&name=900x900
#nieUsmiecha sie
1
@BorzyKrzys lubie ja, ale wole jednak Katharine Hepburn.
0
@Janas11224 sprawdz w przegladarce Motel Polska. "nie pozalujesz"
4
@Janas11224 a nie Motel Polska?