Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego tego nikt tu nie wstawil?
Stanoooskiii ladnie sie nabija z polskiego K2.
1
@VamosRakieta Sam bym chcial wiedziec, ale uwazam, ze naprawde duzo jest mozliwe, a wlasciwie wszystko.
2
Porownanie dwoch poteznych forehandow w slow motion. Iga i Osaka.
31
"Jesli glosujesz na politykow, ktorzy obiecuja dac ci cos kosztem kogos innego, nie masz prawa narzekac, ze wezma twoje pieniadze, by dac je komus innemu"
T.Sowell
https://scontent-ham3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/14567583_1329878917046605_1256354957280642575_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=i4kjfm9uuGwAX9_t8FW&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=f7f0901b2b7191bd850778de3e6f2d9a&oe=60477578
-----
"The nine most terrifying words in the English language are "I'm from the government, and I'm here to help."
R.R.
1
@Yosemite fenomenalny
0
@Fenelon tak, czołówka
1
@Sztywno @don'T.R.I.P.e chyba kazda mi sie bardzo podoba.
2
@amanter hahaha. Jednak koty i internet to jest to.
ps. ale to jest dobre
1
@Yosemite @kaamil1910 no dokladnie. W sumie stary nie jest patrzac na przesuwajaca sie granice wieku, ale juz do Europy chyba nie powroci.
3
Alexandre Pato (31) laczony z Argentinos Juniors Orlando City.
3
@VamosRakieta Na pewno duza liczba traconych goli dodaje dramatrugii. Fajnie sie oglada. Barca byla kiedys znana z takiej wlasnei gry - z przodu geniusz, z tylu chaos.
0
@BlaseR9 super.
0
@BlaseR9 fajna, taka mniej znana.
6
Mocno mnie zaskoczyla informacja Programu Trzeciego. Pozytywnie. 2 godziny legendarnego Krautrocka czyli grupy Can i spolka.
https://www.polskieradio.pl/9/8946/Artykul/2676586,Krautrockowe-dwie-godziny
@JimMorrisonFCB @Chakalaka@AV0CAD0 @VamosRakieta
a teraz zaczyna sie Studio El.
ps. teraz widze, ze facet fajna muze puszcza (FZ) :)
Dziennikarz muzyczny - G. Hoffmann
W przeszłości szef muzyczny kanału TV „Tylko Muzyka” i „starej” Radiostacji, współpracujący z „Teraz Rockiem”, „starą” i „nową” Machiną oraz portalem internetowym Clubber.pl.
0
@JimMorrisonFCB jakas historia jest z tym zwiazana, bo nie kojarze?
1
@JimMorrisonFCB chodzi o trzcionke?
0
@LeoMessi1994
najgorsze, czyli co najtrudniej przelknac?
1. chili
2. Czostek
3. chrzan
4. tabasco
5. wasabi
6. majo
12
Ronaldo R9 i jego kariera w koszulkach.
https://pbs.twimg.com/media/Etzej_4WQAI7cB0?format=jpg&name=medium
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
3
@Rastafarnianin wow.
1
@draxidox takiego iPada bym przygarnal.
0
@KrzysiekM pozdrawiam
2
@KrzysiekM Pappillon.
12
@tadzik447 priv.
9
Oj.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
3
@Chakalaka i to z Twoich ust? no, no.
2
@Chakalaka elegancko. Tylko za kim tu byc?
1
@kubix05 ale ten czas zapie.
nicza
0
Aromal, Cauorek, Ynnad Ohcuag, Soxiob.
W wam kogo?
0
@LeoMessi1994 panie w naturze.
1
@Yosemite bawil sie.