2

@Chakalaka bardzo mile i szczere gratulacje Ronniego.

4

@Gregsky10 No i to sa gratulacje, brawo Ronnie. Bielecki moze sie uczyc.

0

Golden Brown!


1

@Chakalaka fajnie sie oglada.

2

Korwin: "Jaś Lityński, kolega z Matematyki i z Marca, utopił się w Narwi ratując swojego psa. Człowiek odważny i mądry - choć z wbitym w głowę lewicowym ćwiekiem.
Pan Bóg Mu to wybaczy! To Jego fach!
R.I.P".

1

Dawać już to PSG.

1

@Yosemite dzis od wyboru do koloru

1

@Yosemite super. O ktorej final?

0

@JimMorrisonFCB cieniutko to wyglada, a stać go na dużo więcej

2

@mekston wczoraj Djoko w wywiadzie zaznaczył , ze młodzi muszą się jeszcze od nich dużo uczyć.

12

człowiek kanapki narobił i termosik herbatki na 5 setów , a tu Ruskowi znowu psycha siada.

4

@budel17 fajnie się teraz Rusek wybronił

0

@mekston cos czuje, ze Rosjanin, ale pewnie forma dnia zadecyduje.

13

Ronnie O'Sullivan wygrywa i zmierzy sie w finale ze zwyciezca meczu Djokovic vs Medvedev.

0

@Encore tak jest.

1

@Borneo i bardzo fajnie

2

@KacperVEB 180 cm, 75 kg. Ojciec z Haiti

0

Osaka 1-0 w setach .

1

Kto ogladal netflixowy dokument Anelka: Misunderstood?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05 Marta chyba wczorj z golem przeciwko Argentynie.

1

@PatrykBarcelona pewnie, ze tak. A my co, nie kosmity? Zreszta to nawet nie kwestia wiary, tylko odleglosci.

0

@clyde tez lubilem nimi grac. Mileene czesto rowniez wybieralem.

1

@Yosemite dokladnie to.

7

@Ramos9248 Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego.
Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość będzie się szczyciło i jednym, i drugim.

13

@Ramos9248 "Jeśli nie możesz osiągnąć równości wyników wśród osób urodzonych przez tych samych rodziców i wychowanych pod tym samym dachem, jak realistyczne jest oczekiwanie, że uda się to osiągnąć pomimo szerszych i głębszych podziałów społecznych?".
T.Sowell.

0

@SiSenior myslisz, ze Barca w rewaznu z PSG moglaby wyjsc 27 na 11?

1

@LeoMessi1994 ludzie by mowili "he cannot be that good".

1

@Yosemite pamietasz wolnego z Wigan i to zdanie do sedziego "is that enough?".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?