Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
John Higgins w czasie wolnym.
http://de.web.img2.acsta.net/r_1280_720/medias/nmedia/18/74/21/69/19245398.jpg
1
@Commando @msmsms tylko Eagle Fang!
3
Zaczyna sie wieczorna sesja The Wizard vs The Rocket.
1
Szkoda go.
https://x.com/mcguffindavid/status/1364711027854745602/photo/1
13
Korwin trenuje mlode pokolenie.
https://pbs.twimg.com/media/EvTC_0jXMAEJgcS?format=png&name=900x900
0
@mekston oby cos jeszcze ugral.
4
Biala flaga
1
@mekston cos kolo 2100 punktow przy 300 starconych?
1
@mekston moze jakas kontrola antydopingowa.
0
@TheNekro94 juz 4 do zera.
0
@pepo_barcarzadzi odpali ta rakieta?
1
@Yosemite on tylko w MLS gral, czy w Europie tez?
17
Dzieki.
6
Wloski lewak.
https://i.pinimg.com/originals/93/dd/8c/93dd8cc2326a384fc27d5e0911395b08.jpg
0
@rasta212 tak
Najgorsza wynik w historii
0
@rasta212 Selby ostatno przciwko Higginsowi 3 bile wbil.
1
@LeoMessi1994 6 lub 7
2
@Chakalaka ostatnio komentatorzy smiali sie, ze Jimmy White powiniem juz kazde zagranie wykonywac z przyrzadu.
2
@Chakalaka no chyba, ze tak.
0
@GeneralXavi tak sa.
probowalem w zeszlym roku w AF sie wkrecic i mi reklamy obrzydzily, wole jednak rugby.
3
@Chakalaka to Barca nie da radzy z 1:4?
2
@Chakalaka serio? ma minus.
2
@Chakalaka Leyton Orient ;)
2
@rasta212 to juz jestes lepszy od Selbiego.
2
@Yosemite najgorsze, ze mam ochote pograc, tzn pokopac sie po glowie.
4
Kilka snookerowych ksywek, moze ktos kojarzy:
A Ferrari from Antrim
Emperor of Pot
The Ginger Magician
The Battler from Hastings
The Pocket Dynamo
The Maltese Falcon
The Ice Man
The Toast of Tavistock
Wizard of Wishaw
Danny the Boy
Rhett Butler of the green baize
The Baby-faced Assassin
The Preston Potter
The Jester From Leicester
"Should he stay or should he go".
1
@Bykunn No i psychika. Podam przyklad tenisa. Masz mase zawodnikow, ktorzy posiadaja palete wszystkich zagran, sile, techinke wytrzymalosc, ale tylko kilku "unusual suspects" wytrzymuje seryjnie presje w newralgiczynch punktach meczu, kluczowych pilkach.
0
@Comentateiro tak, kazdy sport na najwyzyszm poziomie jest piekielnie trudny. Mozna powiedziec, ze zawodowiec bezlitosnie wykorzystuje bledy przeciwnika.
@Lisek @KidusFCB @GeneralXavi @Fe3 @ranger3120 @Dembouz1899
pytanie bylo zainsirowane tym rankingiem (troche inna konstrukcja pyt.)
https://www.givemesport.com/1576144-the-60-hardest-sports-in-terms-of-difficulty-have-been-ranked-201?utm_source=navigation-next&utm_medium=internal
1
@Chakalaka oby Wilson cos wygral, bo za szybko cos idzie to spotkanie.
1
Ktory sport jest ,waszym zdaniem, najtrudniejszy jesli chodzi o dojscie do poziomu profesjonalisty/zawodowca?